Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van beleszolasa a...

Ketteske kérdése:

Szerintetek van beleszolasa a szuloknek, anyosnak, aposnak a baba nevebe?

Figyelt kérdés
Csak a ferjemnek es nekem tetszik a nev,le akarnak beszelni rola, de sztem ez a mi dolgunk.
2012. nov. 25. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a ti dolgotok :) Senkinek semmi köze ehhez.

Anyósnak apósnak inkább támogatni kellene :)


Milyen nevet választottatok?

2012. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

nincs!!!

anyósom erőltette a Lucát, nekem nem teszik, párom elfogadta volna, de szerencsére az én szava a döntő.

az a lényeg, hogy nektek tessen ;)

milyen nevet választottatok?

2012. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném, hogy beleszóljanak. Nekik is volt lehetőségük a gyereküknek/gyerekeiknek nevet választani. Én sem fogok beleszólni majd.
2012. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs, a Ti dolgotok.
2012. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Leonard a nevunk.
2012. nov. 25. 18:38
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

De joó! Amint bemutatjátok nekik a kis Leót/Leonárdót imádni fogják. Ha meg mégsem, akkor majd Manónak hívják :)

Az ékezetek hiányából arra következtetek (lehet, hogy tévesen), hogy külföldön lakotok, tehát annak is meg kell felelni. Fontoljátok meg tisztelettudó módon az érveiket, és hozzátok meg a saját döntéseteket. Esetleg második utónévnek békítés képpen meg lehet ajánlani a szülőknek, hogy tegyenek javaslatokat.

Kellemes babavárást :)

2012. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mo.-n elunk, csak a telefonomrol irok, ezert nincs ekezet. Csak 1 nevet akarunk adni, mivel ugyis csak egyet fog hasznalni.
2012. nov. 25. 18:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Elmondani elmondhatják, de a szülő szobán úgy sem őket kérdezik meg, szóval én rájuk hagynám hadd tippelgessenek.
2012. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
2. válaszoló vagyok. miért lettem lepontozva? válaszoltam a kérdésre tök normálisan (ráadásul ugyanazon a véleményen vagyok mint a többiek). az a baj, hogy nem tetszik nekem a Luca név? arról nem tehetek... ha valakit ezzel megbántottam, akkor bocsi, nem szándékos volt.
2012. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs! De lelki ráhatással "dönthetnek". Sajnos nálunk is így volt.
2012. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!