Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt így valaki CTG-vel? Mi...

Járt így valaki CTG-vel? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
barátnőm 37hetes, kedd óta rossz ctg-eredményeket produkál, péntekig benn tartották, de nem mondtak neki semmit, ekkor még 2 gép mindig 2 különböző eredményt hozott, az egyiken mindig jó, másikon mindig rossz, pénteken hazaengedték, most megint ott tartják, most már a "jobbik" gépen is rosszak az eredmények de nem akarják indítani a szülést a 38.hétig, flowmetriát nem néznek, vért nem vesznek. Konkrétumokat nem tudok sajnos hogy mik vannak a leleten, csak ennyit. Volt ilyen valakivel? én abban bízok hogy a dokik megindítanák a szülést ha nagy baj lenne, vagy császároznának, nem?

2012. nov. 25. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek rossz lett, és akkor 2 óránként csináltak ctg-t 1 napig. Az utolsó jobb lett, így vártak. 1 hét múlva beindult a szülés. Egészséges babája született. Ha rossz lett volna, azonnal császár. Ilyenkor nem indítanak. Úgy tudom, hogy ha huzamosabb ideig rossz, akkor azonnali császár!
2012. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt egy rossz CTG és egy rossz flowmetria az azonnali császárhoz.
2012. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e fogadott dokija, nekem volt és ez volt a szerencsém.
2012. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a fogadott dokija épp szabin van...fogadott szülésznője van vele/érhető el telefonon, ő azt mondta h 4 percig "kellene" rossz eredmény folyamatosan vagy be kellene töltenie a 38.hetet:-S
2012. nov. 25. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy rossz a ctg-je? Alacsony a frekvencia, és hiába keltegetik a babát, nem indul be, vagy mi? Mert azt megérteném, de mi az, hogy 4 percig kell rossz ctg-t produkálnia? Vagy valamit rosszul olvastam?

Amúgy van egy "vibrátor", amivel jobban el lehet érni a babánál, hogy éber legyen, mint a haslögyböléssel. Legalább is egy csomó kismamánál tapasztaltam, hogy ez a vibri hatásosabb...

2012. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sziasztok, sajnos többet nem tudok, sms kapcsolatban vagyunk, nem ír eredményeket, pedig küldtem már neki normálértékekről smst és hogy neki mit mondanak, de csak azt írta h ctg anomália, az meg így elég tág fogalom. Éjjel már majdnem megcsászározták, de aztán egy főorvos megvétózta. Nem tudom mi lesz.
2012. nov. 26. 06:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia remélem azóta minden rendben a babával! Nekem hasonlóan rossz volt a ctg,de addig vártak a csaszárral,több órát,míg a baba meghalt bennem. Nem értem miért nem figyelnek jobban ezekre a műszerekre!
2013. aug. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!