Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok,...

23 hetes kismama vagyok, valószinű, hogy megfáztam, próbálok teázni, halls cukorkát szopogatni, mivel kapar a torkom, árthat ez az állapot a bébinek?

Figyelt kérdés
Igazán úgy érzem, hogy a hátamat érte egy kis hűvösebb levegő, ha esetleg tüdőgyulladásom lenne az mindenképp járna lázzal, mert viszont szerencsére lázam nincs.
2008. máj. 26. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne félj, nem fog ártani. Igyál hársfavirág teát, teát sok citrommal és mézzel, ha köhögsz, szedhetsz Stodal szirupot, ez egy homeopátiás szer, kismamák is szedhetik.

Gyógyulást! 15 hetes kismama

2008. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia én is most estem át egy csúnya köhögéssel járó nyavaján. Kérdeztem a dokim nem gond ha ennyit rázkódik a hasam a sok köhögéstől? azt mondta a babák kicsit ugrálnak de bajuk nem lesz tőle. Amúgy sok tea, c vitamín, méz, gyógy cukorka a torokra.

Ha már fel tudod köhögni a lerakódásokat akkor nincs gond, ne aggódj.

üdv 24 hetes kismama

2008. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Nagyon rendesek vagytok:)
2008. máj. 26. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!