Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek fehérje volt a vizeleté...

Akinek fehérje volt a vizeletében és antibiotikummal kikezelték, annak nem tért vissza a fehérje a vizeletébe?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A fehérjét nem kezelik antibiotikummal a fehérvérsejtet kezelik azzal...az jelenti azt h gyulladás van és ha rendesen ki vagy kezelve is visszatérhet, nagyon vigyázni kell sajnos mi nők elég hajlamosak vagyunk felfázásra...most h babós vagyok még jobban odafigyelek és szedek tőzegáfonyát megelőzésre! Azt lehet terhesség alatt sőt ajánlani is szokták!
2012. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem.nekem anti biotikumot kellett szedni 5 napig míg nem negatív lett a leletem.de holnap csinálnak újat pisiből és vérből és félek megint ott lesz.ezen múlik a hazamenetelem a kórházból,már 1 hete benn vagyok.a vérnyomásom 130/80 és 150/90 között mozog még vérnyomáscsökkentő nélkül.de idebenn azt mondták ettől még nem kell megijedni.szóval a fehérjén múlik minden.
2012. nov. 26. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos visszatert, 2x voltam antibiotikum kuran. Utana csinaltak tenyesztest akkor eppen nem volt semmi. Most megint voltam laboron kiderul, hogy ismet van e valami..


35h km

2012. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csütörtökön még negatívak voltak a leleteim..bízom benne hogy holnap,azaz kedden nem volt ideje visszatérni! ha egyszer már negatív volt minden,akkor miért kell megismételni?
2012. nov. 26. 21:04
 5/6 A kérdező kommentje:
és újabb 5 nap antibiotikum kúra nem ártalmas a babának?
2012. nov. 26. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem artalmas. Az az artalmas, ha kezeletlen marad a fertozes ugyhogy ne aggodj. Ha kell antib. Akkor kell, ne tiltakozz ellene. Remelem nem lesz megint feherjed.
2012. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!