Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már egy hete nem érzem mozogni?

Már egy hete nem érzem mozogni?

Figyelt kérdés

13 hetes korától érzem a magzatmozgást, de egy hetes sajnos egyáltalán nem. Írtam már ki számtalan kérdést, de azt mondták, ne izguljak, csak még sok helye van a babának.

Szerdán töltöm a 17 hetet, harmadik baba.



2012. nov. 26. 18:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
93%

Ha ennyire nyugtalanít,nem itt kellene okoskodások várnod,hanem egyből menned kellet volna az orvoshoz,hogy nézzék meg.Attól fogva,hogy felmerült benned,hogy baj lehet.

Gondolod,majd itt adnak megfelelő választ látatlanba,szakképzetlen emberek??!!

Gyakorlott anyukaként nem kellene ennyire félvállról venned.

:/

2012. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyakorikérdésekre kell kiírni,hanem orvos,ügyelet,csoki,kóla,amitől bepörög,megnézni,hogy van-e szívhangja,védőnői segítséget kérni.

Biztos minden rendben van,de attól,mert mi azt mondjuk,neked még nem feltétlen kell megnyugodjál,mert mi sem tudjuk mi a helyzet.

Boldog babavárást!2 gyerekes,36hkm

2012. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:

A kórházba hiába megyek, szemközt röhögnek.


Volt valakinél ilyen?

2012. nov. 26. 18:04
 4/70 anonim ***** válasza:
86%

Nem nyugtatlak meg mert nem normális ha 1 hete nem érzed!!!!

Kapd össze magad és irány a doki, ez nem játék!!!

2012. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:
És ha szívhangja van, akkor biztos minden rendben vele?
2012. nov. 26. 18:06
 6/70 anonim ***** válasza:
84%

MOST MIT VÁRSZ???!!!Hogy mindenki abajgasson és nyugtatgasson,azt mondja amit hallani akarsz:persze,minden oké,ne aggódj.Neked ez elég?A gyermekedről van szó, nem egy ilyen helyen kellene "megbizonyosodnod",hogy rendben van a pici.

Atya ég....3 gyerekes anya leszel,KÖNYÖRGÖM!!Hol a felelősség??!!

2012. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
90%

Most nem értem kaptál tanácsot, hogy menj be az orvoshoz. De te azzal jössz h kiröhögnek. Akkor az lenne a kérdésem h mit vársz itt a válaszadóktól? Ha már egyszer érezted h mozog... (És gondolom biztosra érezted, mert még ezt tudom elképzelni h nem is jól érezted és nincs gond) de itt senki nem tud mást mondani neked csakh menj be az orvoshoz egy uh-ra mert mit mondhatnánk??? nem látunk a kicsihez h mondhassuk minden rendben...ha meg más is azt mondja volt ilyen vele az nem azt jelenti h neked is minden rendben van.

25hkm

2012. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
91%
Megjegyzem, nagy ívben letojnám ki röhög ki a kórházban,ha az ÉN gyerekemről lenne szó.Addig nem tágítanák,míg meg nem vizsgálnak.Szülő vagy és ki kell/kellene állnod a gyermekedért,akit a szíved alatt hordasz.De mondom ezt én,1 gyermekkel az oldalamon.Neked meg már van kettő.
2012. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:

Egyedül vagyok két gyerekkel, senkire nem tudom itt hagyni őket.

A másik pedig, hogy nem a legjobb környéken lakom, nem mernék elindulni sötétbe.

2012. nov. 26. 18:11
 10/70 anonim ***** válasza:
93%
Menj a védőnőhöz és hallgassatok a doplerrel szívhangot. Vagy doki.
2012. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!