Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az aktus után 24 órával...

Az aktus után 24 órával bevettem az esemény utánit. Azóta már kétszer rendesen menstruáltam. Most viszont késik. Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Még csak egy napja késik, de eléggé parázok mivel nem állok úgy anyagilag...
2012. nov. 26. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha azóta nem volt baleset, akkor semennyi esélyed nincs rá... mármint 0,0000000001% az esély rá
2012. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Valamennyire megnyugodtam.
2012. nov. 26. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azota nem sexeltel akkor szinte 0
2012. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű, hogy csak a gyógyszer miatt késik?
2012. nov. 27. 06:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az esemény utáni tabletta lórúgásnyi , megzavarhatja a hormonháztartást. Amikor egyszer én is írattam ki a doki mondta is, hogy ne lepődjek meg ha egy hónapban többször fog megjönni vagy nem jön meg egy darabig. Idő amíg rendeződnek a dolgok.
2012. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak kicsit meglepődtem, mert miután bevettem kétszer is a rendes időpontban jött meg és nem is volt olyan hogy menstruáción kívül véreztem volna valamikor..
2012. nov. 27. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!