Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért félek ennyire? 3....

Miért félek ennyire? 3. gyermekemet várom, nem volt semmi baj az első kettővel, most mégis rettegek... Holnap megyek a 12. heti UH-ra, szeretném, ha minden rendben lenne... Miért költözött belém az aggódás?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is holnap megyek. Én is aggódom, habár tudom, hogy minden rendben van. Nálad is minden ok! Ne gondolj negatív dolgokra. Te is írtad, hogy semmi gond nem volt az első kettővel sem.

Boldog babavárást!

2008. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is ugyanígy voltam a harmadikkal, pedig az első kettő terhességem is probléma mentes volt. Ráadásul a 3.-nál már 36 éves voltam, így mindenki a Down-kórral riogatott, meg a magzatvíz mintavétellel. Nem csináltattam meg az amniocentézist, és a vérvételes genetikai vizsgálat pedig negatív lett, de még így is végig kételkedtem. Mivel egyre többet tudtam a problémás terhességekről, állandóan féltem, hogy baja lesz a babónak. Ami nekem segített az az, hogy megpróbáltam sokat "meditálni" és elképzeltem, hogy teljesen egészséges babát fogok szülni, és semmilyen baj nem érheti őt.

Próbáld ki!

Sok sikert!

2008. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt gondolod, hogy eddig minden rendben volt TEHÁT most már kell történnie valami rossz dolognak :))) Nyugi, nem kell történnie!
2008. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatásokat, valószínűleg ilyesmi okok állhatnak szorongásaim hátterében, amiket leírtatok, dehát megpróbálom legyőzni őket!
2008. máj. 26. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a harmadik babócát várom és már 15 hetes vagyok. Én is ugyanígy voltam vele, de a 12.heti uh megnyugtatott, hogy minden rendben van. Nekem nemsokára jön az afp szűrés, most majd amiatt aggódhatok... Tudod, mindig van miért.

Ne aggódj, biztosan minden rendben lesz!

A legjobbakat!

2008. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát tényleg minden rendben volt, annyira boldog vagyok!
2008. máj. 28. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!