Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a második babáját várja...

Aki a második babáját várja mennyivel másabb mint az első? Nagy tesó mennyi idős?

Figyelt kérdés
Nekem van egy lassan 15hós kislányom és néha rám jön h jöhetne a kistesó néha meg még várnék :( kicsit tartok a szüléstől pedig a szülésem nagyon szép élmény és szerencsésnek mondhatom magam mert hamar meglett nem értem mi ez a félelem bennem:(ti mit csinálnátok?
2012. nov. 26. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kisfiam szeptemberben volt két éves, február 14re várjuk a hugit. "Tünetileg" totál más ez a várandósság, mert még a kisfiammal nem volt semmi, most minden van ami a nagykönyvben meg van írva. És ebből az volt a legnehezebb, hogy eleinte nagyon fáradékony voltam, és ugye egy gyerkőc mellett nem tud annyit pihenni az ember. A másik oldal viszont, hogy nagyon megható, mikor odajön és minden előzetes nélkül felhúzza a pólóm hogy puszit adjon a pocakomra. :) Vagy este lefekvés előtt bebújunk az ágyba, és a pici kezét ráteszi a hasamra, hogy érezze ahogy mozog a tesó. Biztos lesznek nehézségek, ha megszületik, de remélem át fogjuk tudni vészelni! :)

Írod hogy most 15 hós a kislányod, ha most neki kezdtek és ha elsőre sikerül is, akkor is 2 éves lesz mire megérkezik a kistesó. A 2 év szerintem ideális korkülönbség, de ez az én meglátásom. Szerintem amíg bizonytalan vagy, addig ne kezdjetek neki, majd ha biztosan tudod, hogy kész vagy a másodikra.

2012. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

12 hónap van a két gyermekem között,és asszem ezzel mindent el is mondtam.:-)

..szerintem várj meg,borzasztó nehéz a kis korkülönbség.

Tegnap 22.48assal kezét is foghatnék.a gyerekek szerencsére szépek egészségesek,én meg tiszta idegroncs vagyok.(1 és 2 évesek.

f

2012. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

22 hónap lesz a gyerekeim között. Így terveztük. Kicsit félek, de a lányom mindent produkált amire azt lehet mondani, hogy nem könnyű eset. Szóval fel vagyok készülve mindenre.

A terhességem amúgy közel ugyan olyan, annyi különbséggel, hogy most sokkal nagyobb a hasam és nem tudok annyit foglalkozni vele, mert leköt a nagylány. Remélem májusig megérik majd annyira, hogy el tudjam neki magyarázni ezt a kistesó dolgot, mert még nem igazán érdekli.

2012. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Még várunk az biztos főleg h párom még nem akar ráerőltetni meg nem szeretném :) meg annyira mondjátok h nehéz kis korkülönbséggel jó nekem amiota megvan Jázmin azóta vas türelmem de van h ő is kiakaszt mert olyan hisztis :( hasra vágja magát és pörög körbe sikoltozik meg szó szerint veri magát a földhöz ha hozzá szólok mégjobban ha hagyom akkor csaks zinten tartja magát ha felveszem megüt és vergődik....ne mellé még egy ujszülött?előbb nőljünk ki ebből a hisztiből.de gondolom azért néha van egy kis szabadidő amikor nyugisan tudtok főzni mert elvannak együtt vagy csak én gondolom így?
2012. nov. 28. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!