Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miután elvették az elhalt...

Miután elvették az elhalt babát, mennyivel utána lehet nemiéletet élni kedden volt a műtétem, be kell tartani a három hetet? Milyen az első együtt lét utánna?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak 3 hetet szoktak legtobbszor javasolni, hanem 6 hetet, de minimum 4-et, illetve az elso menstruaciot kell megvarni minimum.


Ha nem akarsz fertozest kapni, akkor megvarod mig meggyogyulsz rendesen es mig osszehuzodik a mehszajad...

2009. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6hetet tartottam be,nekem 7hetesen halt el a magzat.

Arra már nem emlékszem,hogy milyen volt az első s.x,mert már 5 éve volt!

2009. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem tartottam be a 3 hetet,amint elmúlt a műtét utáni vérzés,szükségem volt a párom közelségére,ilyen téren is.Kb.10 nappal a műtét után már együtt voltunk,persze gyengédebben,odafigyelve.Sajnos lelkileg megviselő időszak ez,de ez nem jelenti azt hogy tartózkodni kellene az együttléttől,ha mindketten akarjátok.Nem volt másabb mint azelőtt,de eszembe jutott a veszteség,viszont az úgyis ott volt a gondolataimban egyébként is.Szóval ha nincs fertőzésveszély,és jól érzed magad,a érzés is elmúlt 1-2 napja,akkor szerintem nincs akadálya,de vigyázni kell mert a méhszáj még valamennyire nyitott ilyenkor.
2009. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2hetet mondott az orvosom.Semmi bajom nem lett,sőt két hét után már fűrődtem is.3hónapot mondott az ujra probálkozásra.Sok sikert.
2009. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!