Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátommal lefeküdtünk...

A barátommal lefeküdtünk védekezés nélkül, de mielőtt elment volna kivette! Így ugye nem lehetek terhes? Egy 17éves lány!

Figyelt kérdés
védekezés nélkül, terhesség,

2012. nov. 27. 07:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De, lehetsz. Kisebb az esélye, de attól még nem nulla. Az előváladék is tartalmazhat élő hímivarsejtet. A magszakítás nem védekezés, 100 nőből, aki így szexel, 35 esik teherbe. Reméljük nem te leszel az egyikük, de ha nem akarsz babát, akkor védekezz valami megbízhatóbb módon.
2012. nov. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos h terhes leszel de megvan az esély rá. Ezért mondják erre h ez nem védekezési módszer...és 17 évesen gondolom anya nem szeretnél lenni illetve az abortuszt se egy kikapcsolódási dolognak akarod majd...inkább szedj gyógyszert :) figyeld majd a menzid
2012. nov. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, jobbat mondok: anélkül is elélvezhetett, hogy észrevette, mivel ez is előfordul.


Legközelebb gondolkozzatok szex helyett. Gumi/tabletta nélkül akkor szexelünk, ha akarunk gyereket. Egyébként nem.

2012. nov. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Meg van rá az esély én 17 évesen biztos nem csináltam volna ezt ovszer ha tetszik ha nem.....kivéve ha közel jövőbe babát szeretnél....hozzá tetszem mi is megszakítással védekezünk,de a férjemmel még egy babát szeretnénk és utána a férjem elkötteti magát....szóval jobb lenne ha rendesen védekeznétek
2012. nov. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igy fogant a 2. Kisfiam. Peteerest kikerulve voltunk egyutt a ferjemmel, megszakitasos modszerrel. Akkor egyszer, abban a honapban.

Most 3 honapos a fiunk.

Szoval de igen, lehetsz terhes!

2012. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így estem teherbe,mert mi ugy voltunk vele a férjemmel h ha akar jöjjön.Jött is!Ugyhogy ha még nem késö akkor a helyedben mennék 72órás tabiért.30hkm
2012. nov. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na mit gondolsz?
2012. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
off... nem tudom miért nem tudnak normálisan védekezni. tele van ilyen kérdésekkel a gyakori. "csak betette, nem ment el" stb, aztán meg izgulnak, hogy teherbe estek. ha nem akarnak gyereket, akkor miért nem védekeznek rendesen???
2012. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De lehetsz terhes, ráadásul 50-50% az esélye. Én az első babámmal lettem így terhes :)
2012. nov. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz terhes! Pár hét múlva meg jön az új kérdés, hogy: eltudom vetetni a babát úgy, hogy a szüleim ne tudjanak róla? Minden egyes alkalommal mikor nem védekeztek, kockáztatod a nem kívánt terhességet! Go esemény utáni tablettáért a dokihoz! Off: Na az ilyen balesetek miatt van az a reneteg abortusz... És ha azt írod, hogy az abortuszok zöme megelőzhető lenne megfelelő védekezéssel, mert a nem kívánt terhességek TÖBBSÉGE FELELŐTLENSÉG miatt következik be... Lepontoznak.
2012. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!