Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell mindenkinek azt...

Miért kell mindenkinek azt sulykolnia, hogy mindjárt megszülök? 29 hetes vagyok. Titeket is idegesítenek ezzel?

Figyelt kérdés
Akárhová megyek, valaki megjegyzi, hogy "hú, nemsokára szül, igaz?" A mai "kedvencem": "Ó, jócskán leszállt a hasa, itt az idő most már?" A pénztáros, a nénik az utcán, a szomszéd, mindenki ezzel jön. Mikor mondom, hogy február elejéig még van időm, nem hiszik el. A nődokim szerint centiszalag, tankönyv és uh. alapján is akkora a hasam, mint amekkorának lennie kell. De ezek meg belémszuggerálják itt a koraszülést, amikor így is folyamatosan rettegek, mert a már meglévő két pici gyermekem mellett nem tudok pihenni. Mit szóltok?
2012. nov. 27. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Idegeskedni annyi, mint mások hülyeségéért saját magunkon bosszút állni. Ne törődj velük.
2012. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egyébként vékony vagy,akkor látszódhat nagyobbnak,hiába normális méretű.
2012. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem jó nagy hasam volt, 32 hetesen kb. 40 hetesnek néztem ki. Tőlem is kérdezgették,hogy hány nap van hátra!

Engem nem zavart!

2012. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem az osztályvezető főorvos küldött szülni 30 hetesen. :) Nem akadtam ki. Tudtam, hogy az átlagnál jóval nagyobb a pocakom, így csak mosolyogva válaszoltam, hogy van még időm bőven. :) Felesleges emiatt idegesítened magad. Ja, és nem szültem korábban, 40+6-ra lett meg a kislányunk.
2012. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

engem 24 hetesen küldtek el szülni :D pedig nincs nagy pocakom. én jót nevettem rajta.

igazából én szoktam mondogatni, hogy már nincs olyan sok hátra... 13 hét. jó, igazából nem kevés, de olyan gyorsan telnek a hetek nekem :)

ne idegeskedj emiatt, tök fölösleges :)

2012. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom én sem akartam felhúzni magam, de napi 3-5 ilyen azért már sok.
2012. nov. 27. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt :)

Mondjuk tényleg hatalmas pocim volt...a babám is nagy lett egyébként.

Március 30-ra voltunk kiírva és már januárban mindenki, pénztáros, szomszéd, távolabbi ismerős azzal jött, hogy már utolsó hetek vannak ugye?! :)

Engem nem zavart, inkább jól esett, hogy felfigyeltek rá, milyen szép pocim van :)

2012. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok de már most mondogatják h mindjárt szülök.Ikreket várok, eléggé be vagyok szarva magamtól is nem kell még mondani is nekem.
2012. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!