Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgatesthez kapcsolódó...

Sárgatesthez kapcsolódó ciszta mindenkinek felszívódott, vagy valakinél be kellett avatkozni?

Figyelt kérdés
5 hetes ultrahangon voltam, ahol láttak petezsákot méhen belül, és egy lutein cisztát a bal petefészekben ott, ahonnan kilökődött a pete. Járt már valaki így?
2012. okt. 24. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de kíváncsi vagyok én is a válaszokra, mert ilyet én még nem is hallottam.
2012. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doki, hogy tök természetes, és elvileg minden 2. terhességnél előfordul, csak nem szoktak rá figyelni, mert nem jelent gondot, de két hét múlva azért ellenőrizzük hogy áll.

Azért tapasztalatokat jó lenne hallani:)

2012. okt. 24. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy jó nagy cisztám a terhesség elején. Mivel voltak más problémák elég sok uh-m volt. Látszott 5 hetesen, 6 hetesen, 8 hetesen, de a 12. hetin már nem. Nem okozott semmilyen problémát.
2012. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 6.héten észrevettek egy cisztát, ami kb 6 centis volt. azt mondta az orvos, ha nem múlik el a 12.hétig, majd akkor beszélünk róla, mit kell vele csinálni. viszont szerencsére harmad akkora lett a 12.hétre, most a 20.heti ultrahangon már egyáltalán nem látszódott. teljesen normális. de olyat is hallottam, hogy a gyerekkel együtt megmaradt és nem lett semmi baja, nem kell miatta izgulni.
2012. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 24. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!