Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kinyilt a külső és a belső...

Moncsi133 kérdése:

Ha kinyilt a külső és a belső méhszájam egy ujjnyira még haza engedhetnek?

Figyelt kérdés
32hetes terhes vagyok, tegnap jöttem be a korházba mert véreztem. Visszatartó infuzióra tettek, a vérzés elmult. néha mintha kissebb görcsöket éreznék, de nem vagyok benne biztos. Az nst nem mutat semmi keményedést.
2012. nov. 28. 06:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én februárban jártam így, akkor voltam 25 hetes. Infúzió és egy heti kórházi fekvés után rendbe jöttem, igaz nekem görcseim is voltak.

Aztán benn is maradt május végéig. :) Most is szuszog mellettem.

2012. nov. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem nem engedtek haza, meg nem is akartam haza menni mert már volt egy koraszülésem és tudtam azt hogy inkább én feküdjek mint a gyerek mellet üljek az inkubátor mellett, akiből lógnak a csövek és minden baja van mert korababa. 3 hónapot feküdtem a kórházba és otthon volt a 3 éves kislányom, nagyon nehéz volt de kibírtuk. Most van egy gyönyörű hatalmas fiam is :D
2012. nov. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!