Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valamelyik terhesvitamin...

Valamelyik terhesvitamin képes enyhíteni a rosszul létek tüneteit?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok és szörnyen érzem magam.. nincs erőm, ég, fáj a gyomrom, gyomorsav (Renee nem segít!!), hányinger, hányás, a szagokat nem bírom elviselni, rögtön hányok..kivagyok...
2012. nov. 28. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nekem is így kezdődött.A 7.-16. hétig hánytam. Mindig,mindentől,semmi sem maradt meg bennem. 10 kg fogytam. Nekem is rengeteg savam termelődött,de arra se használt semmi se. Nekem a terhesvitamin se segített...:(

Ugyhogy csak kitartást tudok kívánni!!!

33 hkm

2012. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eszo ***** válasza:

én hányni nem hánytam..csak 1-2-szer, viszont a svval én is sokat küzdöttem..

nekem a savra a hideg tej volt a gyógyír..de most hallottam rá az almát is..esetleg próbáld meg.

sajnos ez a hányás ez olyan dolog, hogy csak az idő segít rajta..reméljük a 12.hétig elmúlik!

kitartás!


36+5 h km

2012. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég, ne ijesztgess!! 16. hét?? Nekem a 6. héten kezdődött és egyre rosszabbodik.. mondjuk én enni tudok, bár csak ilyen pirítós szintű dolgokat..inkább a szagok csinálnak ki.. :(
2012. nov. 28. 13:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, sok praktika van, de nem mindenkin segítenek. Én az Elevitet szedem, enyhíti a tüneteimet, de nem múlt el teljesen. Van amikor a citromos víz segít, vagy a hideg üdítő. Igyekszem gyakran keveset eszegetni, bekapok pár szem kekszet, de olyat is hallottam, hogy gyömbértea. Állítólag a B6 vitamin hiánya okozza a hányingert, esetleg a terhesvitamin mellé azt is lehet szedni. Én az első terhességemnél fagyiztam, az megnyugtatta a háborgó gyomromat. Most 12 hetes vagyok, már kezdek kifelé lábalni belőle. Javaslom, próbálj ki többféle praktikát, valamelyik csak használ, mindenkinek más jön be, ami segít.
2012. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Febiont szedtem, nagyon svas voltam tőle, és álmos!

Áttértem a Mamavit-re, semmi terhes tünetem!

2012. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 voltam.

Igen,én a 16.hétig szenvedtem,de ez mindenkinél más is más. Erre ne is alapozz!!De egyébként én is kipróbáltam mindent a savamra,:tejet,Rennit,lúgos vizet,jégkrémet,hideg colat,háztartási kekszet,pirítóst,Gaviscon szirupot,gyömbér teát,Gravidát,Elevitet,B6-ot és még sorolhatnám.

De nekem semmi se vált be. :D

Na nem baj,ez voltam én,neked hátha használ valami.

Fel a fejjel!

33 hkm

2012. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a 8. héten kezdtem el szedni a Femibiont, azóta semmi tünetem nincs.

17hkm.

2012. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát tényleg minden ember más.. 7-es neked előtte milyen tüneteid voltak?
2012. nov. 28. 13:55
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!