Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hét körüli kismamik figyelem!?

35 hét körüli kismamik figyelem!?

Figyelt kérdés
Szeretném kérdezni hogy hogy vagytok stb, de ihgazából nem is ez a célom 100%osan ezzel a kérdéssel, szeretném ha szülésig tartanánk a kapcsolatot, és ha lehet szülés után is. Szeretném ha beszélnénk minden naposan, elmondanátok milyen az nst eredményetek, illetve ultrahang eredményetek stb. De előtte kicsit megismerkedhetnénk. Mikorra várjátok a babát? :) Kisfiú vagy kislány lesz? Elkészültetek már mindennel? Kórházi csomag össze van pakolva? Apa megy a szülésre? Köszönöm ha válaszoltok, és örülök ha van kedvetek nektek is ehhez. :)
2012. nov. 28. 16:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Akkor kezdem én, pont ma vagyok 35 hetes, a babám 2720 gramm volt ma :) Nagyon várjuk a kislányunkat, hivatalosan Január 2.-ára, de szerintem addig nem fogjuk húzni, apuka bent lesz a szülésnél elméletileg, és a kórházi csomagom még nincs összecsomagolva, aminek lassan itt lenne az ideje. Hétfőn megyek NST-re nagyon várom. Várom a válaszokat :)
2012. nov. 28. 16:41
 2/52 anonim ***** válasza:

Szia, en 35+5 napos vagyok. Kisfiu lesz. A korhazi csomagom mar utra kesz. Egy borond nekem egy a szules utanra. Baba helye is kesz, ruhak is kimosva. Mar csak rapihenek a dolgokra. Apas szules lesz a sote II-n Pesten. December 29-re vagyok kiirva de nagyon remenykedunk hogy karacsony elott megszuletik a baba.

Hetfon voltam az elso CTGn. 20 percet kellett fekudni, megdicsertek, hogy jo gorbet produkaltam. A baba is mocorgott. Jovo hetfon megyek a kovetkezore es utana heten uh-ra. Nagyon varom az uh-t mert 4 hete nem voltam. Kivancsi lennek mekkora a baba.

jo babavarast :).

2012. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 kittycica1987 ***** válasza:
Sziasztok! Én december 27.-ére vagyok kiírva, de mi is nagyon reméljük hogy karácsony elött meg lesz a fiúcska. Annál is inkább, mert a nagymama és a keresztanya is dec. 19.-én született. Hétfőn megyek orvoshoz én is. Ctg-n még nem voltunk. Nálunk az a helyzet, hogy nem igazán szeretne megfordulni a gyerkőc. Kórházi csomag egy része már össze van téve, babó ruhái kimosva szekrénybe betéve, már csak a pelenkázó lap hiányzik :)Apa elvileg jön a szülésre, de majd meglátjuk. Néha fél egy picit. Nálunk most aza probléma lépett fel, hogy apának mégsem tetszik a kiválasztott név, így kutatunk egy másik után. Hogy fogják hívni a babátokat?
2012. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok! =)

én dec 25re vagyok kiirva remélem elöbb jön :) baba ruhái kimosva elpakolva kiságy minden rendben van :) korházi csomag még nincs összepakolva de már ideje lenne :) tegnap voltam nstn nekem 10percet kellet feküdnöm sokat mozgot a babum az eredmény jo volt :) ma ultrahangon voltunk 2176gramm körübelül,kisfiú lesz már mindenki nagyon várja, apuka velünk lesz,persze ha nem jön sokkal elöbb és nem lesz szolgálatba vagy esetleg időbe oda ér :)

2012. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
Jo lenne nagyon karacsony elotti heten szulni :). Nekunk Domonkos lesz. Eddig mindig medencevegu volt, remelem most mar a vegen nem fordul meg. Neked akkor programozott csaszarod lesz (akinek nem fordult be)?
2012. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Köszzi hogy ennyien írtatok, nagyon örülök neki. Kitty, ne aggódj, nekem is a napokban fordult vissza, nekem is medencés volt. Biztosan vissza fog neked is fordulni hamarosan :) Én hivatalosan Január 2.-re vagyok kiírva, de remélem karácsonyra nekünk is meg lesz a baby. Kislányom lesz, Jázmin lesz a neve :) Hétfőn megyek először NST-re :)
2012. nov. 28. 18:12
 7/52 A kérdező kommentje:
Hány kg + van rajtatok? :)
2012. nov. 28. 18:28
 8/52 anonim ***** válasza:
Mi is a jázmin neven gondolkodtunk ha kislány lesz de kisfiunak nézte ma a doki (bár most elöször mutattameg magát :) ) igy Patrik lesz :)
2012. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Plusz 13 kilo :)
2012. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
+7kg (koszonhetoen a dietanak amit tartanom kell). Most hetek ota nem hiztam, de a hasam no es a baba megfelelo nagysagu.
2012. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!