Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja napi szinten, több...

Pár napja napi szinten, több órán át is görcsöl a hasam alja 36 hetesen! Mit jelenthet? Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
orvoshoz hétfőn tudok menni,de kezd eléggé aggasztani!magnéziumot is szedek napi 3x1-et,de nem használ már semmit és ez biztos,hogy nem jóslófájás,mert nem csak pár másodpercig tart!van,hogy egy órán keresztül is görcsölget,utána pár óra szünet és megint kezdi!sokszor érzek feszítést is odalent,a hasam alján...a baba már befordult!mi lehet ez?
2012. nov. 28. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Huh, hát orvos nem vagyok, de szerintem minél előbb keríts egy dokit mert az is megeshet hogy a méhszájad nyílik.
2012. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kittycica1987 ***** válasza:
Én ugyan így vagyok ezzel mint te. Most vagyok a 36. hétben. Már 2x voltam dokinál miatta, de mindent rendben talált.A jóslók ne csak pár percig tartanak sajnos. Nekem inkább este szokott jelentkezni a probláma, mikor már fáradtab vagyok, illetve reggel felkelés után. Napközben nem érzem. Sokan írták itt, hogy ezzel kűzdnek. Ne aggódj szerintem semmi baj nincs, de azért nézesd meg magad és írj majd.
2012. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igazából azért is aggódok,mert 26. hét óta c3100-es a méhszáj értékem és nagyon félek,hogy a görcsök miatt továbbnyílhatok!mindenki(háziorvos,védőnő,ismerősök)szerint előbb fog jönni a baba,mert nagyon nagy a hasam már,de azért még minimum 2 hetet jó lenne kihúzni!
2012. nov. 28. 17:33
 4/15 kittycica1987 ***** válasza:
Igen mondjuk ebben az esetben más a helyzet. Nekem C3000 még mindíg. Ügyeletre nem tudsz bemenni, hogy ne menj így neki a hétvégének? Legalább megnyugtatnak
2012. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menj dokihoz, még maradni kéne pár hetet:)
2012. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nagyon messze van tőlünk az ügyelet,kb 70 km!párom dolgozik és nem tudok kit megkérni,hogy vigyen el...egyszer már voltam ebben a kórházban ügyleten és akkor is tök flegmák voltak és azt mondták,hogy legközelebb csak akkor menjek,ha már x perces fájásaim vannak és vérzek is! :S megpróbálok pihengetni,bár amúgy sem végzek megterhelő munkát,de így is-úgy is csak hétfőn tudok menni dokihoz,mert fogadott orvosom sajnos nincs!
2012. nov. 28. 17:50
 7/15 kittycica1987 ***** válasza:
Azért nagyon kedvesek a kórházban mondhatom. Ők azért vannak ott, hogy ellásanak. Jó hogy nem csaka babát kell vinni ha megszülted! Fúúú de utálom az ilyen embereket. Védőnődet esetleg nem tudod felhívni, hogy mit tanácsol? Addig is pihengess sokat és írj majd nekünk
2012. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
védőnővel már beszéltem!szerinte ezek csak jóslók,szerintem meg nem,mert akkor nem lenne egész napos vagy nem tudom!igaz:első babás vagyok,honnan tudhatnám,hogy nem jósló?!de nekem akkor is gyanús,hogy egész nap szinte görcsölök és a magnézium se használ már...
2012. nov. 28. 18:24
 9/15 anonim ***** válasza:

A 36. hetig kell szedni a magneziumot, utana ma nem szabad.

36+3 vagyok, 2110 a mehszajam. Az orvosom nem mond semmi ijesztot, ez egy folyamat, hgy majd par het mulva meginduljon a szules. De az sem bah, ha 1 het mulva megindul, mert onnantol mar kohordott terhessegnek szamit. A 37. hettol nem koraszulott a baba, addig meg mar csak par napod van.

Szoval ne izgulj, szerintem raer hetfon:) nem 20 hetes vagy:)

A joslok teljesen termeszetesek mar ilyenkor.

2012. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem töltöttem még be a 36.hetemet,csak elkezdtem!de azért köszönöm a megnyugtatást!mindenki szerint nagyon lent van már a hasam és nem szeretnék koraszülött babát... :(
2012. nov. 28. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!