Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem múlik már el a...

Miért nem múlik már el a barnázás?

Figyelt kérdés

Napi 3x2 utrogestant szedek,múlt hét csütörtöktől kezdve.

Napközben már egész jó csökkent.Viszont ha lehajolok valamiért vagy legugolok utánna mindig jön egy adag barna folyás.Amit még nem értek reggel is mindig távozik egy jó adag sötétebb színű barna folyás.Alvás fekvés után.

Haematomát nem találtak.Olvastam itt hogy van akinek azonnal hatott.Egész nap pihenek.


2012. nov. 29. 14:57
 1/3 A kérdező kommentje:
7hét 4 napos terhes vagyok.
2012. nov. 29. 14:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 6 hetesen kaptam szintén barnázásra. Nekem találtak egy kis bevérzést. 2x1 kell csak használnom és két három nap alatt teljesen elmúlt. Nem fekszem egész nap két kisgyerekem van itthon. Sajnos nem tudom neked miért nem múlik, de gondoltam leírom az én esetemet. Szerintem ha nem vérzel remélhetőleg nem lesz semmi baj.
2012. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én először az 5. héten barnáztam, és ultro nélkül 5-6 nap alatt múlt el. Aztán megint előjött a 7. héten. Akkor kezdtem az ultrut és 6-7 nap alatt múlt el. Szerintem nálad sem hormongond okozza a barnázást, de nem árt mert segít a picinek megtapadni.

Nekem azt mondták hematoma okozza, később kiderült, hjogy a méhszájat erte a lepény, de már ezt is kinőttem.

Szurkolok, hogy nálad is minden rendben legyen!

2012. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!