Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi vízben kell a glucosium...

Mennyi vízben kell a glucosiumot feloldani a terheléses vérvételhez? A két vérvétel közötti időben (gondolom 2 óra) semmi mást nem lehet enni vagy inni? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb. 2 deci vízben. Nem lehet közben, hisz épp az a lényeg, hogy lássák, milyen tempóban ürül a cukor a szervezetedből.
2009. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nővérke csinálta meg a löttyöt.Kb 2 dl vízben.És semmit nem szabad enni/inni 2 óráig.

2009. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én vittem citromlevet, és engedték, hogy beletegyem. Fele víz, fele citromlé.
2009. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy kb. 2 dl vízben, de citromlével is ízesítheted. Sajnos nekem ezt akkor senki nem mondta, de más kismamáknál láttam. Hátha elviselhetőbb lesz az íze!
2009. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem védőnő azt mondta, h ott készítik, de vigyek citromos teát hozzá (persze, cukor nélkül), és hogy a maradék teámból ihatok, vagy tiszta vizet. Holnap megyek :(
2009. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is holnap megyek sajnos. Nekem a védőnő azt mondta, hogy tiszta vizet lehet inni. De a citromlevet én is kipróbálom. Köszi még egyszer mindenkinek és b
2009. aug. 18. 11:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, véletlenül elküldtem. Szóval boldog Babavárást:-)
2009. aug. 18. 11:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én belecsavartam másfél citromot, úgy egész limonádés lett az íze. És ihattam előtte is meg közben is mentes vizet, amennyit akartam. Mondjuk az sem segített rajtam, így is cukros lettem. :(
2009. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem fél liter volt bekeverve. Citromot tilos volt belerakni. Semmit nem ihatam utána, és nem mehettem sehova, míg le nem telt a 2 óra.


34hetes pocis

2009. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!