Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérvétel előtt semmit nem...

Vérvétel előtt semmit nem lehet enni vagy inni?

Figyelt kérdés
Azért kérdem,mert pár nap mulva kell mennem vérvételre,(9hetes terhes vagyok)és az a baj hogy én ha nem eszek akár 1-2falatot is,akkor elkezdek annyira émelyegni hogy elájulok!És mióta terhes vagyok,sajnos éjjel is van hogy felkell kelnem valamit bekapni annyira émelygek..!Akkor tényleg semmit nemehetek vérvétel előtt?mert ott ugye sajnos órákat kell ülni:Sés már előre félek...:S
2010. jan. 11. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még biztos néznek éhgyomori vércukrot is, és ezért fontos, hogy ne egyél.
2010. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem javasolt enni vérvétel előtt, mert torzíthatja az egyes eredményeket. Kérd magad előre, ahol én voltam, ott a kismamákat azonnal előrevették! Vigyél szendvicset, és ahogy levették a vért edd meg. Esetleg kérj meg valakit, hogy vigyen el, úgy gyorsabban végzel.
2010. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mivel valószínű ez az első vérvétel éhgyomri cukrot fognak csinálni, ezért nem szabad enni.

szerintem szólj a nővéreknek, hogy kismama vagy biztos előbb leveszik a vért ha mondod nekik, hogy rosszul vagy, és mindenképpen kísérjen el valaki!!! engem is mindig elkísérnek éhgyomros vérvételre, mert én is rosszul szktam lenni!!!

2010. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én minden vérvétel előtt ettem, kivéve a terheléses cukrot, de nem is mondták soha, hogy éhgyomorra kell mennem. Volt, hogy a terhestanácsadás után küldtek el délben vérvételre (ez pont a 8. héten volt), hogy most ballagjak át szépen. Tudod, mikor voltam akkor már éhgyomorra? :-) Bezabáltam vagy kát banánt addigra. A nővérnek is mondtam, hogy ettem előtte, mert éhgyomorra szédülős vagyok. Nem volt baj belőle. Sose néztek vércukrot, csak a terhelésesnél, az meg jó lett.


26h km

2010. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő mondta, hogy nem kell éhgyomorra menni. Szerintem ha úgy kell majd menned fognak előtte szólni.
2010. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig mondják, hogy legközelebb igyak többet, mert nehéz megtalálni a vénámat. Éhesen megyek, a férjem elkísér, és amint végzek megeszem a szendvicsem. Eddig szerencsém volt, csak pár perceket kellett várnom.
2010. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnődet. Nekem sem kellett sosem éhgyomorral menni, csak a terhelésesnél, oda pedig elkísért a párom, mert ott ugye várni kellett 2 órát a 2 vérvétel között, se enni, se inni nem lehetett. Sosem volt probléma egy vérvételnél sem.
2010. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ági1987 ***** válasza:
Nekem sem kellett üres hassal mennem síma vérvételre,csak a terheléses cukorra:de,azt is ki lehet bírni,ha meg iszod a szirupot!
2010. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!