Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusznál meddig kell bent...

Abortusznál meddig kell bent lennem a kórházban?

Figyelt kérdés

Sajnos problémák miatt, el kell veteni a picit:-((

Azt szeretném meg kérdezni, hogy az abortusz nál meddig kell bent maradnom a korházban, valaki azt mondja csak egy nap, reggel elvégzik és este hazajöhetek, valaki meg azt mondja 2 napig kell bent lenni


2008. máj. 26. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel bementem, és este kijöttem... Nemvolt jó, sajnálm hogy el kell vetened, kitartást neked az elkvetkezendőkbe... :(
2008. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! És borzasztó volt? Hogy zajlott az egész pontosan? Ha leírnád megköszönném!!
2008. máj. 26. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos nekem márciusban volt műtétem, mert 9 hetesen leállt a baba szíve.

Nekem este kellett befeküdnöm, akkor raktak fel tágítót és másnap reggel 10-kor műtöttek. Az egész kb. 15 perc volt.

Aztán 3 órakor már kísérővel hazaengedtek, addigra már a vérzés is szinte teljesen megszűnt, fájdalmam pedig egyáltalán nem volt.

Állítólag úgy van, hogy az altatás után 6 órával haza lehet menni.

Bár az egyik ismerősöm jövő héten megy műtétre, ő akkor lesz 9 hetes, de egészségügyi okokból kell megszakítani a terhességét. Neki azt mondták, hogy 3 napig bennt kell maradnia!

Minden jót neked!

2008. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem hazaengedtek este, de nekem még nagyon fájt a hasam, a tágítótól meg nagyon erős görcseim voltak. Az fájt, a műtét után pedig a szívemfájt nagyon.... :( Nekem a párom nem akarta és azért nem tartottuk meg, én ma napig bánom. Neked miért kell megválni tőle?
2008. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok, nekem az fájt nagyon, amikor a tágítót felrakták, mert nekem már előtte is görcsölt a hasam. A tágítási időszakban mensis görcseim voltak, de nem túl erősek. Egész éjszaka tágultam, a fájdalom nem volt gáz, de pocsékul éreztem magam.....

A műtét után szerencsére már semmit nem éreztem.

Lelkileg nem könnyű, de nagyon jó volt, hogy a párom végig mellettem volt!

Neked is szükséged lesz valakire!

Remélem, van olyan, akire számíthatsz!

Tudod, nem lehet előre megmondani, mennyire fog fájni, mert ez mindenkinél más!

A továbblépés lelkileg kicsit nehezebb!

Még most is kiráz a hideg, ha visszagondolok!

Sok-sok erőt kívánok!!!

2008. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!