Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van abba valami hogy nagy...

Van abba valami hogy nagy pociba nagy baba és nagyobb súlyú baba kis pociba meg kis súlyu baba? Lányom 3150grammal jött világra 50cm volt?

Figyelt kérdés
most megint szinte ugyanugy vagyok kicsi a pocim de agyon remélem legalább 3kg lesz a babám
2012. nov. 30. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagy hasam volt és 3900 grammos babát szültem, de sokszor hallottam már, hogy pici pocakban is nagy baba volt.
2012. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, a 3. kal volt a legkisebb a hasam, kimondottan pici hasam volt. Mégis ő lett a legnagyobb, 4 kilóval született.
2012. nov. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nagy hasam volt. Született egy 3050 g-os babám, igaz a 37. héten.


Ismerősömnek meg icipici pocakja volt és 3500 g-os gyereke született.


Szerintem nincs túl sok összefüggés.

2012. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy anyát hasonlítasz össze saját magával, akkor van összefüggés.


Nekem minden terhességnél egyre nagyobb lett a hasam, és a babáim is egyre nagyobbak lettek.

És az is igaz, hogy korábban kezdett látszani, de ez csak a könnyebben táguló hasfal miatt van.


Ennek ellenére külső szemlélők inkább kicsinek látták a hasam.

A harmadik babám 4 kiló felett született, és még egy orvos is csak a fejét csóválta, hogy "hogy fért el a hasamban egy ekkora gyerek", mert ránézésre nem mondta volna meg...

2012. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én anyukám (23 évvel ezelőtt) szintén 3150g-mal és 49 cm-rel adott életet nekem, és azt mondta, átlagos méretű baba vagyok, viszont van 1-2 fényképe még nagy pocakkal, és kifejezetten óriási hasa volt velem!!! Hozzáteszem 47kg-ról indult a terhessége, és 68kg-mal fejezte be! :)
2012. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem mini pocim volt és 3950g 57cm kislányt szültem...
2012. nov. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem átlagos vagy egy kicsit nagy pocim volt...nem tudom leirni kinek mi a nagy..:-))

3060 gr és 56 cm lett a kislányom 37.héten született...nem tudom mekkora pocim lett volna még 3 hét alatt és mekkora babam...:-)

2012. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok, vállas-sportos, a csípőm is széles... kifejezetten kicsi pocakom volt mindkétszer. A lányom 36 hétre született 2370 grammal, ha ki tudom hordani végig valszeg tök átlagos súlyúra nő :) A fiam 3400 grammal született a 39 héten, akkor is kicsi hasam volt, mikor szülni mentem az ügyeletes haza akart zavarni, hogy mit keresek én ott 6 hós terhesen, merthogy akkorának tippelt. Csak a kiskönyvemmel tudtam bizonyítani, hogy már a 39 hétben vagyok... ez van, jól elfértek bennem. Már egész előrehaladott terhesen is rendszeresen előfordult, hogy hátulról meg se tudták mondani hogy pocakos vagyok, felszólítottak hogy engedjem előrébb a sorban a nénit, fickók elkezdte nyomulni és úgy kellett dirtekte tájékoztatnom őket, hogy 2:1-ben vagyok és ha nem akarnak előregyártott elemet rendelni akkor kopjanak le... meg ilyenek. Egyszer egy másik terhes elkezdett hőbörögni, hogy ő hadd üljön le, mert 4 hós terhes. Én meg átadtam a helyem és elővettem a táskámból a 36 heti uh-s képet... nézett nagyot szegény, szerintem nekem 36 hetesen nem sokkal nagyobb hasam mint akkor neki. Ez van, alkati kérdés. Hamar vissza is nyertem az alakomat, szerintem ez is alkati adottság leginkább.
2012. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Első babával normál volt, 3470g 52cm lett a kisfiam. Második babával nagyon pici hasam volt-persze a kívülállók szerint, nekem elég volt-be is akartak fektetni dysmaturitas miatt. Totál kiidegeltek az utolsó 4 hétbe,hogy pici a gyerek, orvosról orvosra jártam. Végül 39+1 hetesen született a babám spontán 3170g és 49cm lett. Szóval nem biztos a pici poci pici baba.
2012. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viszonylag nagy pocakom volt és a lányom nem lett túl nagy (3kg, 50cm). Szerintem nincs összefüggés.
2012. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!