Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusra kiirt kismamak hogy...

Adri baba kérdése:

Júliusra kiirt kismamak hogy vagytok? Hogy viselitek az elso trimesztert?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Június közepére vagyok kiírva, de gondolom ez a két hét nem számít kedves kérdező :)

Lassan betöltöm a 12. hetem, most készülök épp az aktuális UH-ra, ami miatt nagyon izgulok!

Amúgy ugyanannyira fáradékony vagyok, rettentő gyomorsavam van amitől émelygek és gombóc van a torkomba. Nem bírok enni, mindennek keserű íze van, néha még a semminek is :) Eddig csak fogytam, a hasam picit már nő, második baba, és a cicim hatalmas lett, ennek meg apa örül :)


Boldog babavárást!

11 hkm.

2012. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én júli elejére várom és általában elég ramatyul vagyok, pedig még csak nem is vagyok hányós. A gyomrom reggeltől estig liftezik, ha éppen nem, akkor a gyomorsavam ér a torkomig. Nyűgösnek érzem magam és teljesen inaktívnak. Nem álmos vagyok, hanem fáradt. Legszívesebben egész nap feküdnék. Most beleléptem abba a korszakba, hogy attól elérzékenyülök, ha kedvesen köszönnek rám a boltban ééééés tegnap kezdődött, hogy az összes szagot-illatot hatványozottan érzem, amitől még rosszabb az egész. Már várom, hogy kicsit elmúljanak ezek. Ha a babámra gondolok, akkor nem olyan vészes, meg boldog vagyok, de lehetne már január - SZIGORÚAN EBBŐL A SZEMPONTBÓL, mert amúgy a december a kedvenc hónapom, imádom a karácsonyt és ilyenkor meg vagyok bolondulva. :D Szóval most ezzel kárpótolom magam, a karácsonyi dalokkal, díszekkel, mütyürökkel... :)
2012. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Én július 10 re vagyok kiírva :) Te?

Én egyre jobban vagyok, az 5-6 hét volt kritikusabb. De hányni nem hántam meg ilyenek :) Nagyon fáradt vagyok, simán végigalszom az éjszakát + délig meg pl 3 tól 6 ig is :P

De szedek hormont is és az is letaglóz egy kicsit.

Illetve fejfájás meg a szédülés húz minden nap, ezen kívül még a kívánósság, de még nem híztam egy grammot sem :)


Te hogy vagy?

8+2 hkm

2012. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! en juli 9.-re vagyok kiirva, es semmi panaszom nincs szinte, csak a savam. soha nem voltam savas, most meg mar 4 hete szinte folyamatosan. es szinte egesz nap tudnek aludni. gratula mindenkinek a babakhoz!
2012. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Én júli 8-ra vagyok kiírva. :D Nagyon szépen jövünk így sorban. :D

Én az éjszakát nem tudom végigaludni, mert legalább 5ször megyek ki pisilni. :(

2012. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Meg nem vagyok kiirva de julius kozepe vege lesz mert most vagyok 7hetes az uh szerint januar elejen lesz a 12 hetes. az az utolso elotti uh sajnos :( Anglia
2012. dec. 1. 22:43
 7/16 anonim ***** válasza:
En is angliaban elek, Bristolban. es te hol laksz anglian belul? en dec 25.-en leszek 12 hetes.(4. valaszolo vagyok)
2012. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mofli211 válasza:
Hello, én is július 9.-re vagyok kiírva, holnap leszek 7 hetes.Nekem már a 2. babóca, de ez jobban megkínoz úgy érzem :) A kislányommal csak hánytam minden nap még a szülés napján is, most pedig igaz csak émelygek, fáradt vagyok, puffadok sok pisilés, derékfájás, cicim kidurran....stb. Szóval másabb, a lányomnál pörögten, imádtam a terhességem, most kicsit megvisel. Valaki érez hasonlókat? Talán fiú lesz? JÓ lenne. Boldog babavárást nektek is!
2012. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szia en swansea-ban elek :)
2012. dec. 2. 17:06
 10/16 anonim ***** válasza:
sziasztok én július végére vagyok kiirva :D
2012. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!