Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen 105cm a pocakom....

27 hetesen 105cm a pocakom. Mekkora hasam lesz még? Már ez is nehéz. Pedig vékony voltam.171cm 62 kg- al indultam. Eddig 8 kg- ot híztam. Hogy tehetem könnyebbé az utolsó trimesztert? Nektek is ilyen nagy pocakotok van/volt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!!!!

Én is pont 171 cm magas vagyok és én is kb 62 kg-al indultam és 27+5 hetes vagyok!A pocakom pont 100 cm,épp most mértem!Tegnap pedig 71 kg-ot mért a mérleg.Szóval rajtam 9 kg van! Amúgy neked nehéz a pocakod?Vagy mi a baj?

2012. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 28hetesen 114cm, igaz, hogy rajtam volt felesleg, vagyis inkább "saját pocak", illetve azt mondják a kisfiam is elég nagy :) (26+5hetesen 1140gramm volt).

Eddig semmit nem híztam, de már nekem is nehéz. Nem is a hasam, hanem az ágyból/székről való felkelés :) Szerintem lesz ez rosszabb is, kérdés h mennyire viseljük majd jól.


28+3hkm

2012. júl. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én pont ma akartam kiírni a kérdést,szerintem az én pocim túl kicsi :(

175cm vagyok,63kg-al kezdtem a terhességet,most 74kg vagyok. A pocim 102cm..én nagyon picikének érzem,most vagyok 29 hetes és 3 napos!

Kislányt várok,25hetesen becsülték 827grammra.

2012. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

173 cm, 68 kg-ról...

Én 33 hetes múltam 99cm a pocakom (most mértem),de 2-3 hete is ennyit mértem,viszont azóta ha minden igaz híztam 2 kg-ot...

Én így +9kg kgnál járok...

Az én hízásom úgy alakult:24.hétig 4,5-5kg

29.hétig +2kg

33.hétig +2kg


Remélem azért nem megy majd ez így tovább,mert sztem ez már így is elég lenne,de hogy ezt megakadályozzam,odafigyelek az édesség elhagyására....és a ch bevitelre,vagyis egyszer egy héten adok engedélyt magamnak csoki/fagyira :) Én nem hánytam az elején,nem volt étvágyam nagyobb,mint szokott,viszont 3-4 hete több volt az édesség...előtte meg egyáltalán nem...


üdv!

2012. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok...az enyém 32 hetesen 1850gramm,kislány :)

De tény nekem sincs hatalmas pocakom,de nem is mindenki olyan alkat,h hatalmas lesz,ne aggódj!

Én élvezem,h nem nagy...amíg a baba fejlődik nincs baj!

2012. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

én 30 hetes vagyok,ekkora pocakkörfogattal.

165 centivel és 50 kg-val kezdtem a terhességet,most vagyok 65.. Úgyhogy elég picinek érzem a pocakom. Sokszor csak nézem,hogy hol férhet el benne egy baba?!:) és sokszor én is nehéznek érzem ezt a picit is,de nem a has mérete a mérvadó,ezt Te is tudod. Lehet,hogy nem nő sokat a pocid,lehet az is,hogy hatalmas lesz a végére. De bárhogy is lesz,bizony cipelni kell,mert a babád otthona és őt nem lehet csak úgy kilakoltatni :))

boldog babavárást!

2012. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A kicsi pocakost szeretném megnyugtatni, hogy nem pici az. Én 47kilóval kezdtem, mostanra 10et szedtem fel és a hasam 91 cm...na eeeeez kicsi...de elvileg baba jól van

34 hkm

2012. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!