Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik? Hogy viselitek...

Gottacska kérdése:

Kismamik? Hogy viselitek lelkileg a csíkosodást? Sok csíkotok van? Aki nem sokat hízott az is csíkosodik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sokat híztam,kb.12-14 kg-ot,de nagyon magas vagyok,és nagyon vékony voltam a terhesség előtt,így tulajdonképpen nem szembetűnő. a combom lett csíkos,de az már halványult,a csípőm viszont nagyon durván,nagy vörös csíkokkal. Jól viselem,mert tudom,hogy el fognak halványulni. Egyedül a mellemen lévőket nem tudom feldolgozni,azok nagyon zavarnak :(

35hkm

2012. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát én ezt szerencsére nem tudom elmondani, de ha lenne sem érdekelne igazán, ez általában ezzel jár. Teljesen genetika, és bőrfüggő.

Én holnap szülöm a harmadik babámat, 37 éves vagyok, és egy árva csíkom sincs, pedig esküszöm, hogy nem kentem egyszer sem semmivel.

Viszont ha lenne, nem tudnék mit csinálni, a baba a legfontosabb.

Szerintem szülés után biztosan halványulni fog, fel a fejjel!

39 hkm

2012. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia.34 hétben járok..A combomon vannak olyan fehér/fényes csíkok,meg a mellemen totál látszanak az erek.de nem zavarnak különösen!Kb 12-13 kilót szedtem fel és én is magas vagyok és sovány voltam terhesség előtt!Engem jobban zavar hogy néha alig kapok levegőt,mert már annyira nagy a baba és nyom!
2012. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nem híztam sokat a gyerkőccel,mindösszesen 5kg-ot!

És a hasam telis-tele lett csíkokkal,hiába kentem bármivel is!A kezemen,arcomon lábamon egy deka súlyfelesleg sem volt,ha nem fordultam szembe az illetővel,el sem hitték,hogy kisbaba van a pocakomban :) ,de sajna a bőröm nem bírta a hasam növekedését és össze vissza szakadozott!

Egyszer megálltam a tükör előtt zuhanyzás után és akkor azt hittem elájulok! :(,a hasam amit persze csak felülről láttam tele volt csíkokkal! Rá is förmedtem a páromra,hogy Ő miért nem szólt nekem erről eddig,Ő meg értetlenül állt a dolgok előtt,hogy mit érdekli őt,hogy milyen lett a bőröm,akkor is ugyan úgy szeret,sőt még jobban! sírdogáltam 1-2 napig aztán muszáj volt beletörődni! Persze a bikini eltűnt a ruhatáramból és hiába dolgoztam rá a hasamra a bőr már nemlesz a régi de beletörődtem! Az egyrészes fürdőruhát nem szeretem,de olyan tuti kis tankiniket lehet kapni,abban is lehetsz szexi és mellette ápol és eltakar! Fel a fejjel,meg lehet szokni! :)

2012. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Engem őszintén szólva nem érdekel, az a lényeg, hogy a terhességemmel semmi gond ne történjen. Sose értettem, hogy a többi kismama ezzel hogy tud ennyit foglalkozni, meg mit kell ezen "lelkileg elviselni". Talán ettől már nem vagytok vonzóak a férjetek számára? Vagy én vagyok nagyon szerencsés, mert az enyémet nem zavarja. Pedig eléggé csíkosodom. Nem bántásból írom, csak tényleg nem megy a fejembe, miért fontos ez. Úgyis el fognak tűnni előbb-utóbb.
2012. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
nekem a mellem csíkosodik, de nagyon. hatalmasat nőttek. de nem zavar, nálam úgy látszik ezzel jár.
2012. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tinédzer koromban csíkosodtam ki... azóta alig látszanak már :) Most, gondolom, pont ezért nincsenek újak, vagy csak nem veszem észre. Idővel halványodnak, és ha sokat napozol, van h észre sem lehet venni. Nekem amúgy van a karjaimn, a melleimen, a hasamon, a csípőmön, a combomon és még a térdeimen is. Kézelheted 15 évesen milyen jó volt feldolgozni...főleg h nem is voltam kövér...csak a genetika...Én azóta is hordok bikinit :) és sztem fogok is, még ha szaporodik is :)
2012. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én soha nem a páromnak akartam tetszeni hanem saját magamnak ! Nem azt mondom hogy nem fogom megszokni a gondolatot hogy anya tigris lettem de igenis megvisel! Örülök hogy van akinek nincs de ha előtte semmi nem volt a testeden nagyon szembetűnő ma változás! Az én páromat se zavarja és én is épp úgy voltam hogy egyszer csak megláttam és megkérdeztem hogy mért nem szólt ő meg erre azt hogy mert őt nem érdekli :)
2012. aug. 28. 13:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem csíkosodtam, viszont a hasamon megnyúlt a bőr, és a szülés után sem ugrott vissza (alkatomhoz képest nagyon nagy volt a baba és így a pocakom is). Volt haspalszikám is, de persze már sosem lesz ugyanolyan, mint amilyen előtte volt. Engem valamennyire zavar, de azért túlélem.

A bikinit én is száműztem, tankinit hordok, ha "vetkőzni" kell, bár túl sűrűn nem járok fürdőzős helyre.

2012. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, 3,5 kg-t híztam csak, mégis csíkos a hasam alja. Szóval ezek szerint nem a hízás mértékétől függ a dolog. :-( Krémeztem is rendesen. Lelkileg megvisel-e? NEM. Ha ez a velejárója annak, hogy legyen egy szép, egészséges Kislányom, bármennyi csíkot elviselek. ;-)
2012. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!