Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szépség tényleg nagyrészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépség tényleg nagyrészt állandó bizonyos határokon belül és a legtöbb embernek ugyanaz a típus tetszik?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert a lányok mindig győzködnek minket, hogy nekik (érdekes módon csak neki és mindig csak nekik)mindig a nem helyes, más lányoknak nem tetsző pasik jöttek be és olyannal is vannak együtt, akiket más lányok bottal sem piszkálnának meg. Szerintem ez butaság és a ezzel a kommentel értek egyet és tapasztalom is. Vagyis szerintem csak szűk keretek között létezik ez a tézis amit is itt minden lány (meg néhány fiú is) folyton folyvást hápog, hogy ízlések és pofonok.


"Egyébként a szépség azért állandó, mert evolúciósan "determinált", vagyis (ahogy írtam) azt látod szépnek, ami tudat alatt azt mondja neked, hogy túlélőképes utódokat tudnál vele nemzeni. Épp ezért lehetetlen, hogy ez változó legyen, hiszen a termékenység jelei sem változtak az évezredek alatt.

Az eredeti linkelt cikkben vannak érdekes felfedezések, például hogy az egy hetes csecsemők már tovább nézegetik a vonzó arcokat, mint a csúnyákat. Ez azért elgondolkodtató."


Ezt a csecsemős dolgot én is megfigyeltem. Vagyis már akkor tudja, melyik a vonzó arctípus, melyik a nem. Ha ez nem így lenne, akkor nem az ilyen bájos, lányos arcú pasiknak lenne raklapszámra csajuk, a karvalyorrú, disznófejű, Mr Bean ábrázatú Jani meg agglegényként fog meghalni tutira. Ja és utóirat, nem fog erre a karvalyorrú Janira rátalálni a szerelem, pedig mindig lányt ezt vágja itt a ronda pasik fejéhez. Aztán a csoda mégsem jön el legtöbbször...


2012. nov. 23. 20:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezt pedig a média sem tudja gyökeresen megváltoztatni. Ezek szerint...
2012. nov. 23. 20:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak alapvetően szabályos arcok: arányos orr, ajkak, orr, áll, fejforma..stb. Ha ez pozitív kisugárzással társul, akkor ezt nevezzük egyöntetűen szépnek. Viszont attól még nem biztos, hogy vonzó is lesz számomra, attól, hogy önmagában szép, nem fog kelleni. Az fog kelleni, akit szépségtől függetlenül vonzónak látunk/találunk valamiért, nemcsak szépnek.
2012. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szépség relatív is, meg nem is. Van aki sok lánynak tetszik, van aki csak néhánynak, és van aki egynek sem.
2012. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
59% os? Te sokaknak tetszel?
2012. nov. 23. 20:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyszer valaki írta, hogy nem relatív. Lehet egy két ember rondának a tartja a világ hét csodáját, pl a függőkertet, vagy a piramisokat stb, de mégis szép, mert a legtöbb esztétikus látványnak tartja. Lehet így van ez pl Brad Pittnél is, lehet minden 10. csaj nem tartja vonzónak, a többi igen, de abban egyeznek, hogy egyik sem tartja taszítónak, undorítónak.
2012. nov. 23. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Én senkinek.
2012. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2012. nov. 23. 20:51
 8/10 A kérdező kommentje:

20.50


De azt írják itt a lányok, hogy olyan pasi nincs, aki ne kellene legalább egy csinos lánynak. Meg csak a jellem és a kisugárzás, kedvesség a fontos.

2012. nov. 23. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, h a lányok ezt írják, de attól még semmi köze a valósághoz.
2012. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szépség bár meglehetősen nagy eltéréseket is képes mutatni, mégis van egy alapvető trend, amihez a társadalom tartja is magát. Ezek a magas, izmos, szimmetrikus arccal rendelkező férfiak. Minden társadalmi kornak meg vannak ezek az ideái. Minél inkább eltér valaki ettől az ideától, annál lesz kevésbé vonzó. Én pl. nagyon eltérek ettől az ideától, és még egy pozitív visszajelzést sem kaptam lányoktól.
2012. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!