Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyek be ma...

Szerintetek mennyek be ma kórházba vagy várjak?

Figyelt kérdés

Lassan 24 hetes terhes vagyok és nem érzem a babámat legalábbis nem vagyok benne biztos hogy ő az.

Mások ilyenkor már rendesen érzik ha rúg, mocorog hogy kitolja magám.

Én ehhez hasonlókat nem...

Van rajtam kevés felesleg az tény de nem tudom meddig kéne várnom mit kéne tennem...


2012. dec. 1. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt is írhatom, hogy nyugi, azt is , hogy menj.Így utólag rám is tört ilyen para, menj be az ügyeletre csináltass egy UH, ingyen van, megnyugszol.
2012. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Detto: "menj be az ügyeletre csináltass egy UH, ingyen van, megnyugszol." !!!
2012. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem fognak ezzel elküldeni???
2012. dec. 1. 09:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Elküldeni nem fognak. Max kapsz néhány megjegyzést, de ne foglalkozz ezzel, a babàd a legfontosabb, nem pedig, hogy mások mit gondolnak/mondanak.
2012. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én már 4 hete mentem volna, mert azért a huszadik héten már illene érezni. Nekem első baba 15 hetesen jelezte hogy él és működi, azután meg kb minden nap. És rajtam is volt felesleg, szóval szerintem inkább menj be. Mondd azt, hogy nem észlelsz magzatmozgást. Ha ezt így mondod, akkor tuti csinálnak egy uh-t. Nem kell szépíteni, hogy hááát, lehet, hogy őőő aaaaz, de nem biztoooos. Nem, hanem enniy: nem érzek magzatmozgást. Ebbe nem tud belekötni senki!


Sok sikert!!!

2012. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én eddig türelmesen vártam hogy majd majd biztosra tudom hogy ez ő de mostmár 3 napja teljesen elkeseredtem...

Arra gondoltam felhívom a szülésznőt és elmondom neki mi a baj és ha azt mondja mennyek akkor megyek.

Ilyenkor oda kell mennem igaz ahol a dokim van és a vizsgálatokat végzik nem oda ahova kerület szerint tartozom?

2012. dec. 1. 09:24
 7/11 anonim ***** válasza:

feküdj le a bal oldaladra és tedd a pocidra a kezed...ha fél-1 órán keresztül nem érzel semmit akkor indulj el, az a biztos!

írd meg, h mi volt légyszi!

2012. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sztem oda menj aho a dokid van, ahol szülni fogsz!

utolsó vtam.

2012. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

most megmondom h minden okés a babáddal..és amit érzel az a baba!

de ha megnyugszol attól h megnéznek,akkor menj be.

2012. dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Voltam bent és nagyon kedvesek voltak mondták hogy inkább mennyek mint hogy kétségek között legyek.

Mozgott és dobogot a pici szíve és már 610 gramm :)

Nagyon megnyugodtam és a párom is!

Köszönöm hogy iratok remélem lassan olyan aktív lesz hogy azért fogok könyörögni hogy ne rugdoson :)

2012. dec. 1. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!