Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beleléptem 1 rozsdás szögbe...

Beleléptem 1 rozsdás szögbe és elindult 1 piros csík fölfelé ez mit jelent? Sürgősen mennyek a korházba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Azonnal, mert könnyen elfertõzhet.
2012. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már indulj is a legközelebbi Baleseti Sebészetre!
2012. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben köszi akkor megyek is most :)
2012. jan. 4. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez már elfertőződött,a piros csík a vérmérgezés jele,nekem is volt,pár éve télen elestem,és jól felhorzsoltam a tenyerem! Egy seb lett ott,megmostam szappannal,ahogy máskor is,aztán ennyi! Este bementünk kútra kv-zni,hajnalban értünk haza,és akkor már nagyon fájt a seb! :( Felkeltettem aput,és megnézettem vele,hogy ez olyan csík-e! A csuklómtól kb.10 centi volt! Ő bekente házi disznózsirral,mert régi trükk,és reggelre elmúlt! Hozzáteszem én menni akartam orvoshoz,szerinte ráért volna reggel,ha nem múlik el! Azóta minden begyulladni látszó sebre azt rakok! A paradicsom csíp,és nálam nem használ,a sebpor beleivódik,bele szárad a sebbe,és a géz levételekor feltépődik,a házi disznózsír viszont fertőtlenít,nem ragad a sebbe! Én mondjuk a szagát sem bírom,de jobb,mint a piros csík! ;) Ja,és a bolti nem jó!
2012. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tetanusz. Orvoshoz!!! De rögtön!!! Beadja a szurit és kész is.
2012. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ez már a fertözés jele azonnal baleseti sebészet kitisztitják a sebet bekötik kapsz egy tetanusz injekciót a fenekedbe és rendben lessz minden jobbulást!Egy ápoló
2012. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!