Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés után, ha...

Spontán vetélés után, ha magától kitisztult a 2. nemvárt menstruáció idejében és nem mütöttek, mennyit kell várni a szexuális élettel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát mióta elvetéltél kétszer megjött?(úgy értem elkezdtél vérezni, elment a pici és azután már megjött még egyszer)

Akkor szerintem már lehet.Én is így jártam sajnos, a 2.után már csináltuk, de csak óvatosan és nem olyan sűrűn, a 3.után voltunk már bátrak.De szerintem ez attól is függ hogy vagy.

2009. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy kitisztult, azért ha nem voltál orvosnál menjél el, amúgy spontán vetélésnél nem kell várni legalábbis mi nem vártunk és a következő hónapban már jelntkezet is a babuci
2009. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy írom, hogy amikor elvetéltél, utána ugye eltelt x hét és megjött rendesen, lezajlott, akkortól lehet. Persze érzés szerint. Nekem eleinte kicsit fájdalmas volt, de engem műtöttek is.
2009. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8 hetesen spontán elvetéltem:( . vagyis 4 hetesen még élt a baba akkor kimaradt a menstruáció, 8 hetesen meg kb a menstruáció idejében elment sajna itthon. voltam dokinál, kitisztultam nem volt szükség mütétre. most már jobban vagyok, nem vérzek, ez egy hete volt és ma már szexeltünk. nagyon kivántam, nem fájt és nem esett rosszul. hiba volt?
2009. aug. 19. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy!Nem volt hiba!Mivel kitisztultál, nem is műtöttek, nem gond.Főleg ha már kívántad és jól is esett!
2009. aug. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam:) köszönöm!
2009. aug. 20. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!