Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másképp álltok a dolgokhoz/sze...

Másképp álltok a dolgokhoz/személyekhez, mióta terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Gonmdolok itt a párotokra, barátnőkre, akár a kedvenc kutyára... Változott valami vagy minden olyan, mint eddig?
2009. aug. 18. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem,én nem változtam ilyen szempontból,nem fordult meg velem a világ:-)

Minden olyan mint eddig.

2009. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Én már megszültem,de amikor még terhes voltam én is épp úgy viselkedtem mint azelőtt.Viszont amióta megszületett a kisfiam,mintha kicseréltek volna....Ő az első,és a minden!

2009. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én változtam, a terhesség alatt sokkal "lazább" lettem, és nem fogtam fel a sérelmeket olyan tragikusan ,mint előtte. Azaz a boldogsághormonok működésbe léptek, kollégáim (akiknek a főnöke is voltam egyben) mondták is, hogy már egyáltalán "nem harapok", szóval előnyömre változtam. És Te?
2009. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem változott igen. Igaz, hogy nem a párommal, barátnőmmel vagy a családommal való dolgok. Viszont a terhesség előtt volt pár olyan kapcsolat (üzleti, ismerősi, távolabbi) amik már akkor is idegesítettek, bántottak, és akkor is felmerült bennem hogy talán nincs szükségem rájuk, azokat egyértelműen elutasítom azóta. Nem vagyok hajlandó a babámat kockáztatni azzal, hogy tovább idegeskedek rajtuk...
2009. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
hisztisebb nem lettem, bár sokkal hamarabb felhúzom magam. Igaz, előtte sem voltam az a nyugis típus
2009. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát nekem azok a személyek, akik eddig fontosak voltak, ugyanolyan fontosak most is. Szeretném, ha ez így is maradna. Oké, hogy lesz egy babám, akit imádni fogok és ő nyilván dobogós helyen lesz az életemben, de nem szeretném, ha e miatt kevésbé törődnék azokkal,akik eddig fontosak voltak számomra.

Amit pedig észrevettem, hogy bizony a bunkó, modortalan embereket sokkal kevésbé tolerálom, amikor pedig valaki totálisan szabálytalanul vezet veszélyeztetve ezzel másokat, na akkor nagyon felmegy bennem a pumpa. Ez eddig egyáltalán nem idegesített így, mostanában viszont nagyon elkap ilyen helyzetekben a "kirángatom a kocsijából és megrugdalom érzés". A párom nem győz nyugtatgatni. :-)

Azokat az ismerősöket, rokonokat, akiket nem kedvelek pedig (nem direkt) jobban kerülöm. Nincs türelmem jó képet vágni azokhoz, akiket nem szeretek, de kapcsolatban kell velük lennem.

2009. aug. 18. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyedül a munkához való hozzáállásom változott, amikor a babámat vártam. Ugyanúgy elvégeztem a dolgom, nem maradt mögöttem munka, de mivel sokáig dolgoztam, így azt már az elején leszögeztem, hogy ez csak munka, nem vagyok hajlandó többet idegeskedni miatta, mint amennyit kell. Más problémájával ne engem traktáljanak, ha más hibázik, akkor ne engem szidjanak és azért, mert a cég kétszer annyi megrendelést vállal, mint amennyit az adott alkalmazotti létszámmal teljesíthető lenne nyolc óra alatt, emiatt nem én fogok napi 12 órát állni a hűtőházban.

Ha lejárt a munkaidőm, akkor vettem a cócmókomat, elköszöntem és hazaballagtam.

2009. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon türelmetlen vagyok az emberekkel. Eddig nem voltam ilyen, ezerszer is elmondtam valamit akár gyereknek, akár idősnek. De most nem megy. És tudom hogy ez nem szép, de nem tudok mit csinálni. Remélem ha megszülök visszacsinálódik.
2009. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok minden változott de a legjobb az a kellemes boldog érzés ami végigkíséri a terhességet,aztán a hormonok is dolgoznak és nekem is van dührohamom de hamar elmúlik,a barátnőmmel való viszonyom annyiban változott,hogy nem tudok már vele menni szórakozni,de így is sok időt töltök vele és igyekszem nem állandóan a terhességemről beszélni vele,ha erre figyelsz és biztosítod,hogy a kapcsolatotok ugyanaz marad szerintem minden rendben lesz.A terhesség alatt és amikor megvan a baba és egyáltalán az életben nagyon fontos az igaz barát!
2009. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal nyugodtabb lettem. Viszont ha valami nem tetszik, akkor simán beszólok, ami eddig nem volt rám jellemző. Így adom ki magamból az esetleges feszültséget.

A hormonok miatt gyakrabban vagyok sírós, de néha örömömben is kicsordul a könnyem.

Pénteken azt mondta a doki az UH-n, hogy nincs szívhang. Hétfőig izgultam, de a szívem tudta, hogy nem veszíthetem el a babát (10 évig vártam ár). Hétfőn új kórház, új orvos. És amikor meghallottam a szívhangot, elsírtam magam. 10 hetes vagyok.

Munkahelyemen még nem tudják, de mindenki észrevette a változást rajtam, volt aki azt mondta, hogy olyan békés az egész lényem, és olyan megnyugtató a közelemben lenni.

A kapcsolataimban jobban észreveszem, ha valaki kétszínű (sajnos volt rá példa), és azokkal az emberekkel igyekszem kerülni a találkozást.

2009. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!