Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nektek nem hullik a...

Kismamák! Nektek nem hullik a hajatok?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor mit használtok rá?
2012. dec. 1. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt?Nem.Olyan jó még életemben nem volt a hajam minősége,és olyan dús sem volt soha,mint a 3 terhességem idején.Nem tudom most mi lesz-9 hetes a 3. baba-de eddig még nem kezdett nagyon hullani(az előző gyerekeknél ilyenkor már igen).
2012. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a terhességem eleje óta brutàl módon hullik, pedig azt olvastam pont, hogy dúsulnia kellene. A bànfinak van hajhullàs csökkentö samponja, én azt hasznàlom, de öszintét megvallva nem êrzem, hogy túl sokat segítene...

23+5

2012. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a sógornőm mondta(fodrász),hogy a terhesség alatt nagyon sokat fog romlani a hajam minősége.És semmit sem változott eddig.Egy kicsivel sem hullik jobban mint a terhességem előtt.Inkább azt vettem észre,hogy kezd dúsulni.

Remélem ilyen marad végig :)


17+4 hkm

2012. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is iszonyúan hullik:( Pedig rengeteg hajam volt.Én is azt olvastam,hogy ilyenkor szép dúsnak kellene lenni.Már gondoltam valami kapszulára is,de nem merem bevenni,lehet most nem tenne jót!
2012. dec. 1. 14:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb, ha frizut váltasz, hosszúból rövidebbre, hogy a súly ne húzza még jobban. Amúgy az emelkedett ösztrogén hormontól inkább dúsabbnak kéne lennie legalább is átmenetileg, meg a körmeidnek is erősödnie kéne, de lehet, hogy még nem tartasz ott. Nekem is csak a 12. hét után kezdődött a sörényesedés. Most a végére viszont ott tartok, ahol elkezdtem. Remélem nem fog kihullani a maradék szülés után sem... :)

Szerintem ne vegyél be rá semmit. Csak ápold rendszeresen, és mondom, talán egy rövidebb frizura jót tenne neki...

2012. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt ilyen gondom terhesség alatt, egy szál nem hullott ki, de szülés után kamatostul... Csomókban hullott hónapokig, végül ez jött be sok más után:


[link]


nem olcsó, de borzasztó sokáig elég, és ez végre használt, szinte egyik napról a másikra.

2012. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok!Lehet tényleg rövidebb frizu kellene,de úgy sajnálom:(
2012. dec. 1. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
vasat szedj, általában a vashiány okozza a hajhullást, főleg terhesség alatt (de dokival beszélj előtte, esetleg csináltasson neked vérképet)
2012. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is brutális mennyiségben hullik a hajam,kb megfelezödött mióta terhes vagyok,sokmindent próbáltam de semmi nem segitett,ugyhogy most már csak várom hátha egyszer elmulik és remélem marad hajam addig:) :( 26hkm
2012. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!