Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondtatok el parotoknak...

Hogy mondtatok el parotoknak hogy babat vartok? Es a csalad tobbi reszenek hogy bovul a csalad?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi levélben mondtuk el a nagy hírt, pontosabban képeslapon, bár nekünk az időzítés is tök jó volt, mert szenteste az ajándékozásnál mindenkinek adtunk egy képeslapot ami így szólt: Kedves Nagymama/Nagypapa! Igaz, hogy még csak XY hetes vagyok és anyukám pocakjában lakom, de én boldog karácsonyt kívánok, stb. Az unokátok, a kis pocaklakó! A férjemnek meg annyit mondtam, miután reggel pozitív lett a teszt, hogy kincsem jött hozzád valaki!!! Erre Ő: Kicsoda? Mire én: még én sem ismerem,de itt lakik a pocakomban!!!
2009. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az én párom már hamarabb fújta, hogy terhes vagyok, mint ahogy én tudtam volna. Eleve nem is akarta, hogy tesztet vegyek. Mikor mondtam, hogy kétcsíkos, csak rámnézett: Na látod?!
2009. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én a páromnak a babó nevében írtam egy levelet, mintha az apucikájának írná. Nagyon meghatódott... :) A szülőknek meg úgy adtuk a tudtukra, hogy vettünk egy pár bébizoknit és felhúztuk egy-egy lábacskára (amin az üzletben is tartják a zoknikat) és azt adtuk oda az egyik és a másik nagyszülőknek. :) 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terveztük, így együtt csináltuk meg a tesztet. Igaz, a párom előbb eldugta, mert már egyet csináltam, ami persze negatív lett, mert túl korai volt. Vettem még egyet, és mondtam, hogy dugja el, és vasárnapnál előbb ne adja oda. De ő már előtte is tudta, mert mondta, hogy megváltozott az arcom, meg nagyon forró a hasam.
2009. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Páromnak telefonon. Minden tesztet együtt csináltunk, kivéve ezt az egyet, persze hogy ez lett pozi:)

Anyunak úgy, hogy amúgy is szerettünk volna elköltözni innen, és mondtam neki hogy el fogunk menni, mert kicsit a lakás. Erre mondta, hogy ketten kinőttétek? Én meg mondtam, hogy mostmár nemsoká 3an. A többieknek nem én mondtam el, hanem a férjem, meg a mamámnak anyukám. Nem tudom hogy tálalták, de örültek neki:)

2009. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!