Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondtátok el a párotokn...

Hogyan mondtátok el a párotoknak azt, hogy terhesek vagytok? Főleg, hogy az én párom nem akar gyereket még és azt fogja ajánlani, hogy vetessem el!

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

ha ő se védekezett hanem csak dumált h nem akar gyermeket, akkor vmit ajánlanék neki valahová(szépen kifejezve) az elvetetés miatt :(

mert felelősség is van a világon.:/

egyébként meg az a te döntésed lesz h megtartod e így is, esetleg olyan feltételekkel is h egyedül kell nevelned vagy elhagy később..

aztán olyan is van h ezt csak mondja de mikor ott a valódi szituáció, akkor már meggondolja a dolgot.

kívánom h ez utóbbi legyen!!!

2010. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát nálunk spontán jött...Nézd, már kettő csík!!!
2010. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondanám neki, hogy húzzon bele, mert van 9 hónapja felkészülni az apaságra :)
2010. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és mindenkivel egyet tudok érteni, főleg az első válaszolóval! A helyzet az, hogy védekeztünk, gyógyszer mellett sikerült a baba. Én szeretném megtartani, csak jelenleg külföldön élünk, mindketten diákok vagyunk!
2010. febr. 6. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Hát szerintem akkor párod tök jogosan mondja hogy nem akar! Nem kellene másnak ezért leszólni!

Amúgy nekem nincs gyerekem, de pl a tesóm is ilyen spontán mondta el, kijött a fürdőből a teszttel, de gondolom az már nálatok lekésett...

Szerintem bizonytalanba nem szabad gyereket vállani és főleg nem ráerőszakolni az apára! De ez csak az én véleményem.

2010. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
egyenesen és egyszerűen! valamit majd mond rá, aztán megbeszélitek, mérlegeltek. ha tabi mellett csúszott be, akkor nem, nem egy szemét akármit is mond! beszéljétek jól át a dolgokat, és próbáljátok megérteni a másik álláspontját. máshogy nem lesz egyetértés.
2010. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!