Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt még valaki? Olyan...

Van itt még valaki? Olyan ideges vagyok, itthon ülök terhesen, míg a kedves párom egy "haverjával iszogat".

Figyelt kérdés
Olyan egyedül érzem magam. Szerintetek ez normális, hogy ő elmegy? jó megkérdezi, de nem tudnám azt mondani hogy maradj. Régen együtt mentünk, és totál szexi voltam. És most? Imádom a kis babámat, de úgy érzem a közös gyerekünk csak az én életemet változtatja meg. vagy túl reagálom?
2012. dec. 2. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, túlreagálod, de a terhességi hormonoknak óriási szerepe van ebben, úgyhogy ne aggódj! :) Idegeskedni kár, inkább nézz valami vidám filmet, vagy vicces videot a youtube-on, és utána aludj egy jót a jó meleg lakásban. :)
2012. dec. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
hasonló érzésem volt, mikor véget értek az iskolás évek!;D
2012. dec. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Fene tudja... Ha az én férjem éjjel 1:13-kor (a kérdés feltevésének az időpontja) nincs otthon, hanem a "haverjaival iszogat" - nos, akkor súlyosan elgondolkodnék azon, hogy vele maradok-e...

Ha terhes vagyok, akkor adok neki egy lehetőséget - és csak a következő alkalommal rúgom ki, a születendő gyermekemre tekintettel.

2012. dec. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó, te hülye vagy, már bocsánat. A férjnek tilos elmennie otthonról?

Kérdező: igen, normális. Nem kell 9 hónapon át ülnie melletted.

2012. dec. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is normális és csak te is inkább kifele kívánkozol kicsit h olyan nőnek érezhesd magad mint előtte. Nehéz is hozzászokni de persze ez nem jelenti azt h a gyereket nem szereted csak alkalmazkodni kell. És az utolsó előtti marhaságot írt hiszen gondolom nem minden nap marad ki iszogatni a haverjával. És nem értem az idézőjelet sem. Miért kell arra utalni h mással van. Szegénynek csak bogarat ültetsz a fülébe. Nem minden pasi olyan. Én is nyugodt szívvel alszom éjszaka ha esetleg párom elmegy iszogatni egyet. Ha rendszeres lenne persze h ki lennék akadva de most ezért kitenni a szűrét???? Melletted szerintem még levegőt se vehetne senki.

Amúgy meg ha úgy érzed h csak te hozol ezért áldozatokat ugyanúgy egy éjszakai pletykázáshoz olyankor hívd el a barátnőidet magadhoz ki is csípheted magad be is ülhettek vhova nem kell annak olyan helynek lennie ahonnan kinéznének egy állapotos nőt. Ki kell neked is kapcsolódni szervezz te is programot. Ne ilyeneken agyalj mert totál kikészülsz mire jön a baba és pedig kell az erő :) Sok sikert!!!!

26hkm

2012. dec. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is normális hogy elment ezért nem lesz rossz apuka illetve nem azt jelenti hogy csajozik.

Nálunk a párom nélkülem nem szívesen megy de van hogy kirugdosom hogy mennyen érezze jól magát :)

Hidd el kell neki is a régi élete ha megszületik a babátok eleget lehet otthon veletek!

2012. dec. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Szervezz te is magadnak programot!

Csak te tudsz azon változtatni, hogy ne otthon üldd végig a terhességet!

Menj el pl. Jövő szombaton moziba valamelyik barátnőddel!

Menj el plázában csavarogni, baba ruhákat nézegetni, kismama ruhákat venni...

Írígy vagy, mert ő elment, te pedig egyedül otthon, de csak te tudsz ez ellen tenni, hogy neked is legyenek programjaid!

2012. dec. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Én azt tanácsolom, hogy használd ki. Lehet ha meglesz a baba, akkor meg azt kívánod néha, hogy bár lennél egy kicsit egyedül, csak heti pár órára... :)
2012. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Kicsit túlreagálod a hormonok miatt. Főleg, hogy írtad, hogy meg is kérdezte, elmehet-e. Van, hogy az én párom is elmegy néha a haverjaival , nem látok benne semmi kivetnivalót. Nem vagyunk egymáshoz láncolva. Én most nyugisabb estéket szeretem, fáradtabb vagyok de Neki ettől nem kell otthon ülnie. Hívd át te is egy barátnődet vagy kapcsolódj ki egy kis édességgel egy jó film mellett amit szeretsz. Ha több összebújásra, törődésre vágysz akkor mondd meg neki, hogy szívesebben vennéd ha otthon maradna veled. Nyugi, és szép babavárást:-)35hkm
2012. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt jellemző hogy külön menjünk bulizgatni.

Jól ismer már a párom, hisz 12 éve vagyunk együtt, most várjuk az első babát, 23 hetes vagyok.

Nem szeretek most egyedül lenni, ezért szombaton áthívta a haverjait, főzött vacsorát, nekem semmit nem kellett csinálnom, estefele mikor már fáradt voltam, bementem a hálószobába és aludtam, ők eliszogattak reggelig a konyhában. A barátok is megértik, hogy nem tudok reggelig talpon lenni, ezért most ők jönnek át. Közös barátaink vannak, az hogy hol iszogatnak, beszélgetnek nekik teljesen mindegy csak együtt kikapcsolódjanak.

2012. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!