Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehet az h ha itthon...

Mitol lehet az h ha itthon vagyok folyamatosan rosszul vagyok de ha barhol mashol vagyok szinte teljeseb jol vagyok?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok es ikreket varok
2012. aug. 19. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

először is gratulálok! :)

nagyon érdekes, én is így vagyok. sehol máshol, csak itthon jön rám.

szerintem ez attól lehet, hogy otthon jobban figyelsz magadra. máshol nem azon jár az eszed, hogy rosszul vagy.

2012. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KicsiSzív 2 ***** válasza:
Én pl pont fordítva érzem,itthon jól vagyok de mikor kiteszem a lábam itthonról akkor egyböl rosszúl vagyok.
2012. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Szellőzteted rendesen a lakást? Lehet, hogy állott a levegő és azért vagy rosszul. Meg otthon ott vannak a megszokott dolgok, amiknek az illata/szaga eddig fel sem tűnt, de most tudat alatt zavar, máshol meg új dolgok vannak, új illatokkal/szagokkal, amit valahogy a szervezeted jobban bevesz.

Rejtély, egyébként, minden terhesség más, ki tudja, hogy miért lehet?! :)


Szép babavársát!

2012. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mer t otthon csak magaddal foglalkozol, máshol meg elfelejted.
2012. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!