Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt még valaki? Olyan...

Van itt még valaki? Olyan ideges vagyok, itthon ülök terhesen, míg a kedves párom egy "haverjával iszogat".

Figyelt kérdés
Olyan egyedül érzem magam. Szerintetek ez normális, hogy ő elmegy? jó megkérdezi, de nem tudnám azt mondani hogy maradj. Régen együtt mentünk, és totál szexi voltam. És most? Imádom a kis babámat, de úgy érzem a közös gyerekünk csak az én életemet változtatja meg. vagy túl reagálom?
2012. dec. 2. 01:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hat en ugyanezt ereztem a terhessegem elejen.Olyan merges voltam mindig,hogy o megy jol erzi magat en meg uljek itthon.Es persze teljes onmegtartoztatasban.De azt nem akartam,hogy i is itthon uljon hisz annyit dolgozik legalabb a hetvegen tudjon leereszteni a haverjaival.Aztan ahogy telt mult az ido teljesen atalakult a gondolkodasom.Mar nem vagyom el hetvegenkent inkabb itthon kuckozom.Pont azon gondolkoztam valamelyik nap,hogy mar ha tudnek sem mennek.:-)
2012. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!