Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 nap késés után a tesztem...

10 nap késés után a tesztem még mindig csak halvány pozitiv, nem kellene már, h esősebb legyen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 07:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ne gondolj ilyenekre menj dokihoz :)
2012. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a para ha van HCG akkor pozitiv a teszt.Egy teszt eleg az egesz terhesseg alatt ha ez halvany eros pozitiv az mindegy.HCG az terhesseget jelent Meg egy veteles utan is 10 napig pozitiv a teszt igy egy teszt nem mond semmit a HCG szintjerol azt csak verbol lehet merni.

A teszt azt mondja van HCG tehat volt megtermekenyules.

Jovo heten jelentkezz be egy orvoshoz szepen lassan.

Es ne tesztelj tobbet ertelmetlen.

2012. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én irtam a vetélést hát nem tudom mert én nekem szept 27 kellett volna meg jönnie nem jött meg 3dikán el mentem dokihoz ugy meg nyomkodot meg vizsgált azt hittem be tojok pedig mondtam neki halványak a tesztek stb nem látot uh-n még semmit másnap délben már ömlött belölem a vér.. rá 4napra el mentem uh-ra akkor már ki voltam tisztulva és után 5nap mulva is még halvány pozi volt a tesztem a 7nap már negativ..
2012. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem ijesztgetésnek szánom, de szerintem nem ártana azért orvoshoz menni.

Az alacsony HCG lehet vetélés vagy akár méhen kívüli jele is.

Persze lehet, hogy semmi baj, és csak ilyen a teszt, de azért na...jobb a békesség.

2012. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
HCG szintet csak a verben lehet merni Ha sokat ittal akkor mar halvanyabb a teszt.
2012. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!