Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napos késés után teszteltem...

2 napos késés után teszteltem és a teszten iszonyatosan halványan mintha lenne még egy csík, lehet ennyire nagyon-nagyon halvány?

Figyelt kérdés
... csak lámpafénynél merem azt mondani, hogy ott van. Ilyen van? Lehet, hogy ennyire halvány a csík ilyenkor, vagy csak én képzelem oda? Nincs más tünetem mint egy kis hasfájás alul és az elmaradt mensim.
2009. aug. 17. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam anno, röntgen szemek kellettek a második csíkhoz és egy jó óra :-), most vagyok a 26. hétben! Remélem sikerült neked is!!! :-)
2009. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén annyira le vagyok döbbenve... első hónapja nem védekezünk semmivel, friss házasok vagyunk. Nem is tudok hirtelen mit kezdeni ezzel az érzéssel... azon gondolkodom ilyen létezik-e?
2009. aug. 17. 18:02
 3/8 A kérdező kommentje:
A "jó óra" ... az azt jelenti, hogy annyit vártál rá? mármint a második csíkra és akkor is csak halvány volt?
2009. aug. 17. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, az első tesztemen inkább sejteni lehetett a második csíkot, mint látni. :-) De napról napra erősödött a második csík.
2009. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, az enyémre is jobb szó a sejtés :)) nem is tudom a férjem látni fogja-e rajta... lehet, hogy meg kellene várnom, amig valami 'kézzel foghatóbb' bizonyítékom lesz? Nem hiszem, hogy kibírom, de nem akarom, hogy mindketten csalódjunk, ha mégsem pici...de minden bajom van, alig bírok az érzéseimmel, tuti észre fogja venni rajtam :)
2009. aug. 17. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük tényleg baba, de ilyen velem is volt hogy csak a lámpánál látszott. Sajna ilyenkor ez a helye. De pár nap múlva tesztelj újra, drukkolok nagyon. Ha baba van idővel kimutatja a babát és nem kell majd lámpafény alatt hunyorogni :I
2009. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült azóta (relative) higgadtan végiggondolnom... :) Várok pár napot, és a biztonság kedvéért jobban odafigyelek, mit csinálok, aztán megnézem később újra. 2 napja késik, és ahogy olvastam másnak volt, hogy csak egy hét késés után lett egyértelmű a 2. csík. Szóval ... várni kell. Csak iszonyatosan lassan telik az idő!!! :)
2009. aug. 17. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszoló vagyok! Igen, az egy óra azt jelentette, hogy egy órába telt mire a 2. csík is megjelent. Hihetetlen volt 7 év sikertelen tesztelések után. Neked meg nagyon gratulálok hogy ilyen hamar sikerült :-)

Írd meg légyszi, hogy mi lett az eredményed! Nekemk 4 nap múlva már az esti tesztem is egyértelmű pozitív volt, de a másnapos is. Tesztfajátja ám, hogy mennyire korait mutat ki. Én egy olcsóval kezdtem és tökéletesen működött! Szurkolok érted!

2009. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!