Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél nagyobb...

Második terhességnél nagyobb volt a pocakotok mint az elsőnél?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most másodiknál a 15-16. hétig egyáltalán nem látszott (elsőnél már 13 hetesen nem tudtam normál nadrágot felvenni), de aztán most hirtelen megnőtt (18+3 vagyok). Hogy nagyobb-e mint elsőnél, azt nem tudom, elsőről 19+2-nél csináltam képet, majd akkor összehasonlítom. De szerintem nem nagyobb. Szerintem ez egyén- és alkatfüggő, hogy valakinek a többedik előbb látszik-e és nagyobb-e a hasa.
2012. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb volt, de hamarabb látszódott. Súlyra is kisebb volt a baba, az első 4300 g, a második "csak" 4000 g.
2012. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
A terhességi hetekhez képest nagyobb. Olyan 6 héttel többnek néz ki és korábban is kezdett látszódni. De a végére nem hiszem, hogy nagyobb lesz, mert akkor tuti kipukkanok :D
2012. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
második és a többedik babánál,mindenkinek nagyobb pocak lesz
2012. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Moira én láttam már pocakos képedet de szerintem nem nézel ki 18 helyett 24 hetesnek ...én pont annyinak tippelnélek amennyi vagy :)))



és másodiknál nekem nagyobb babám lett, pocakom is nagyobb volt...(baba majdnem 4kg-os volt elsőnél meg 3 kg-os)

2012. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Első terhességemnél is nagy volt a pocakom,hamar látszott is,mindenki legalább ikreknek tippelte,végül a lányom 4330 grammal született.A második babánál már a 8.héten gratuláltak,akkora volt már a hasam..Végül szintén nagy volt a pocakom,nagyobb,mint az elsővel.....39 hére született a második lánykám,4050 grammal.
2012. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. válaszoló! Az előző terhességemmel összehasonlítva mondom ezt. Akkor 24 hetesen volt ekkora pocakom. De amúgy mindenki többnek néz, mint amennyi vagyok.
2012. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor viszont szerintem nekem lehetett óriási hasam mert én olyan tizenX nehány hetesnek mondtalak volna, azért 24 hetesen már ettől jóval nagyobb pocakom volt... :DD
2012. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!