Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ideges vagyok a hétfői uh...

Ideges vagyok a hétfői uh miatt. Ez mindig így lesz, vagy idővel edződik az ember?

Figyelt kérdés
7 hetesen most megyek első uh-ra. Kiderül lesz e szívhang, olyan hosszúnak tűnnek a napok! Úgy szeretnék túllenni az első időszakon! Normális ez a "félelem"?
2009. aug. 19. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az utolsó percig mindig ideges voltam.Amikor majd elkezd mocorogni,akkor azért már jobb lesz!De nagyon nagy élmény ám,az első uh,és aztán a többi is...ne aggódj!:-)

2009. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg el nem kezd mocorogni, addig vszínűleg így lesz, akkor meg majd óránként megnyugtat hogy minden ok!

26 hetes

2009. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Nyugodj meg, mi is így voltunk vele!!! Szerintem minden UH-nál lehet majd valamin aggódni!

De nem lesz semmi!

-38 hetes km-

2009. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez ezzel jár, nyugi természetes dolog hogy izgulsz, félsz! A terhesség végéig mindig lesz min aggódni. Most az elején hogy lesz-e szívhang, aztán 12 hetes uh-n a tarkóredő miatt, 16 hetesen az AFP miatt majd mikor már érzed hogy mozog akkor azért mert ma kevesebbet mozgott vagy még nem érzed...aztán a szülés miatt és még sok minden miatt. De gondolom ha megszületnek még jobban fogunk aggódni értük :) És ez így természetes.

Csak pozitívan gondolkodj, nem lesz semmi baj! Próbáld elterelni a figyelmedet, bár tudom hogy nem lehet :D

Nagyon boldog babavárást kívánok! :)

33 hetes pocakos

2009. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem már volt egy vetélésem, szóval az első 3 uh-ra (a 12. hétig) úgy mentem, mint aki vágóhídra indul. UTána annyira lenyugodtam, hogy mostmár baromira nem érdekel semmi, még az sem, ha néha barnázok (eddig barnázással mindig szaladtam az orvoshoz, és sose volt semmi baj). Pár napja ráadásul mintha éreznék kis mozgásokat is, szóval most teljesen meg vagyok nyugodva. Néha rámjön a depi, hogy istenem, nagy a feje, istenem, lehet, hogy lesz valami baja (nálunk külföldön nem kötelező az AFP vizsgálat, mire megtudtam, már kifutottam az időből, már 17 hetes vagyok), de aztán az is elmúlik
2009. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!