Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Somogyi Lajos nőgyógyászró...

Dr. Somogyi Lajos nőgyógyászról mi a véleményetek? Van, aki most jár hozzá terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Még nincs választott dokim, de úgy tudom, Gyálon ő rendel. Leírnátok a tapasztalataitokat? Köszönöm!

2012. dec. 4. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én hozzá járok terhesgondozásra, nála is fogok szülni. 3. babámat várom, az első 2-őt is nála szültem. Én meg vagyok elégedve vele, ha kérdezek szívesen válaszol.(ez egy kicsit furcsa lehet, mert ha nem kérdez az ember akkor nem mond semmi konkrétat) Ha voltak a leleten eltérések (most pl cukor) akkor lelkiismeretesen tovább küld és érdeklődik, hogy mit mondtak. Szülésnél akkor jön be, amikor már kitolás van illetve időközönként vizsgálatra is. Megértő és türelmes embernek ismertem meg.
2012. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!