Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18mm-es petezsák ami üres...

18mm-es petezsák ami üres lehet még baba?

Figyelt kérdés

Járt-e már valaki hasonló cipőben?

nov.5-én csináltam tesztet negatív lett, nov.11-én pozitív és ezért elmentem nov.22. -én nőgyógyászhoz aki azt mondta 5mm-es szabályos petezsák látható, dec.4-én voltam nála vagyis tegnap és 18mm-es petezsák van ami még üres azt mondta valószínű még korai a terhesség, de én nagyon félek mi lesz két hét múlva ultrahangon. Szerintetek lehet még ebből baba?

okt.10-én jött meg utoljára és 33 napos ciklusaim vannak.



2012. dec. 5. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha máshol, másként kérdezed, akkor sem tudunk többet...
2012. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
bocsi de ezt nem én tettem már fel hanem a párom mert ő is nagyon aggódik és azt hitte így több válasz fog érkezni
2012. dec. 5. 13:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Értem, de sajna akkor sem tudok többet, mint, hogy feltétlen menj el jöv héten! Megnyugodsz mindenképp. Vagy menje el maszekra, ha sztk-ba voltál, a maszek doki jobban odafigyel, alaposabban megnézi, hogy miújság odabennt! (megdolgozik a pénzéért.. míg az sztk-ásnak van rád, 2,5 perce átlagban.. :-/ )
2012. dec. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!már kértem új időponot a dokimtól
2012. dec. 5. 13:10
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az előfordulhat, hogy nem annyira jó az uh gépe a dokinak, és esetleg a pár mm-es embriót még nem látja. Mert ha 11.11-én teszteltél pozit, akkor dec 4-én már szerintem kéne lennie valaminek a petezsákon kívül...


Drukkolok nagyon!

2012. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na de jó, és mikor mehetsz? #1#3-as voltam
2012. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 10.10.-én jött meg utoljára, 31-33 napos ciklusaim vannak, 11.13.-én teszteltem pozitívat. 11.29.-én (vagyis múlt hét csütörtökön) voltam dokinál, ahol az ultrahangon 7mm-es embrió pulzált. (a szívhangot nem hallottam, de egyértelműen látszódott a dobogás)

Nagyon szorítok neked, hogy jövő héten Te is hasonlót láss!!!!!!!!!!!!!!!

2012. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a pont 6 hetes leletem...:18 mm petezsák benne élő embrio...és vert a pici szive...

18mm petezsákban ilyenkor már kéne lenni valaminek...

De ezt igy nem tudhatjuk ha nagyon aggodtok menjetek el egy másik dokihoz vagy 4d re biztos kiderül lehet csak rosszabb volt a felbontás és nem találta a babát?Nem tudom..Sztem ha megtehetitek menjetek el 4d re még ma hogy kiderüljön mi a helyzet.

Nagyon drukkolok!!!!Kitartás!Majd irjatok!

2012. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

18 mm-es petezsákban nálam 3 mm-es embriót láttak...


szívhangja viszont nem volt, de drukkolok Neked!!!

2012. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia nem irtál választ voltatok másik dokinál vagy valahol?

Irjatok !!Drukk!!!!!!!!!!

2012. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!