Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18mm-es petezsák ami üres...

18mm-es petezsák ami üres lehet még baba?

Figyelt kérdés

Járt-e már valaki hasonló cipőben?

nov.5-én csináltam tesztet negatív lett, nov.11-én pozitív és ezért elmentem nov.22. -én nőgyógyászhoz aki azt mondta 5mm-es szabályos petezsák látható, dec.4-én voltam nála vagyis tegnap és 18mm-es petezsák van ami még üres azt mondta valószínű még korai a terhesség, de én nagyon félek mi lesz két hét múlva ultrahangon. Szerintetek lehet még ebből baba?

okt.10-én jött meg utoljára és 33 napos ciklusaim vannak.



2012. dec. 5. 12:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

sziasztok!

beszéltem a dokimmal úgyvolt hogy jövő héten megyek de sajnos lemondta,de azt mondta,legyek nyugodt valószínű,hogy még csak 6 hetes terhes vagyok mert két hét különbség lehet az között amit ő számolt és a valódi megtermékenyülés között és mivel a kórházi ulth. elég régi valószínű,hogy ezért nem látott még semmit úgyhogy maradt a két hét múlva esedékes ultrahang

2012. dec. 6. 10:47
 12/15 anonim ***** válasza:
Sztem menj el egy maszek uh -ra. Én tutti nem bírnék 2 hetet. De mondom: szerintem.
2012. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hú, én biztos nem bírnék ki még 2 hét bizonytalanságot...
2012. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el egy maszekba. Vannak maszek szonográfusok, kb 7000Ft egy vizsgálat. Én az első babával voltam anno, még az elején. Most terhes vagyok/voltam a másodikkal, ma voltam vizsgálaton ahol már a szívhangot kellett volna látni, de sajnos üres a petezsák :( velem sajnos most ez történt, de remélem nektek minden rendben lesz! Holnap mindenesetre én is elmegyek maszekba, mert nem hagy nyugodni a dolog, de nálam szerintem sajnos ez már biztos...
2012. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát 2 hetet tűkön ülni és a bizonytalanság én nem tenném sztem menj el 4d re!
2012. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!