Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4hetesen vérzés?

6+4hetesen vérzés?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6+4hetes. Orvosnál még nem voltam. Nemrég éreztem, hogy folyik belőlem valami. Bementem a wc-re megnézni. a bugyimon volt egy kis folt, rózsaszín, és a wc papíron is. Betettem egy betétet, hogy lássam mégis mennyi fog folyni és milyen. Kb 5perce tettem be a betétet, de már van rajta egy piros vérfolt, mintha megjött volna. Ugye nem vetélek el? Jövő héten akartam csak dokihoz menni, de most hogy ez van, holnap reggel elmegyek. De mitől lehet most ez a vérzés? Megerőltettem volna magam és most elvetélek? Kérek mindenkit segítsen, aki tud erről valamit. Köszönöm.
2012. dec. 5. 16:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Irány a dokihoz! Nem holnap, most rögtön! Még tudnak talán segíteni. Ez nem játék.
2012. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Mikor kellene megjöjjön? Nekem volt ilyen de akkor kellett volna megjöjjön és így nem volt baj! Viszont volt itt tegnap előtti kérdező kb ugyanigy és neki elment!!

Nekem első dolgom volt a kórház sürgősségi!!

MENJ BE ÉS NE HALASZD JÖVŐHÉTIG!!!!!!!

2012. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Nekem is pont így volt októberben. Missed ab lett belőle sajnos. Azért remélem nálatok minden rendben lett. Nekem a 3. babám lett volna, az első kettővel semmi probléma nem volt, azonnal összejöttek. Hamarosan újra próbálkozunk. Minden jót, és ne aggódj, ha véletlenül nem marad meg, jobb így mintha beteg lett volna. Üdv,
2012. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Sajna ezt nem lehet tudni. Én 5 héttől olyan 8-ig vérezgettem barnázgattam. A doki nem látott semmi leválást vagy vetélésre utaló jelet így nem adott semmi gyógyszert. 12 hétig feküdni kellett, majd 12 hétig minden ok volt aztán az utolsó 12 hetet megint végigfeküdtem a kórházban koraszülés veszélye miatt.

Hála Istennek minden jól alakult. Most 7 hónapos a fiam.

2012. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj megnyugodni! Ha vérzel ne halogasd holnapig, ha tudsz menj be a kórházba, ügyeletre, bárhova, ahol meg tudnak téged nézni! Nem biztos hogy vetélés kezdete, de akár lehet az is, ezt innen netről nem tudja senki megállapítani és inkább úgy nyugodj meg, hogy egy orvos megnéz és azt mondja hogy minden rendben, mint úgy, hogy esetleg mi azt mondjuk neked, hogy semmi gond, pihenj le és közben nálad ne adj Isten meg baj lesz. Én mindenképpen ügyeletre mennék a helyedben és akkor nem aggódnék át egy egész éjszakát. :(
2012. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Van egy 3 éves lányom, sztk-ba mennék, ami 20km-re van. Most jöttünk haza 3kor, a lányommal voltunk kardiológián, egész nap rohantunk. Most öltöztessem megint a lányomat, és induljunk meg a hóban a hidegben busszal? Apa kb 6kor jön haza, ha megvárnám és bemennék gyorsan autóval, vagy mindhárman? És egyébként ha a kórházba mennék sima ambulanciára, akkor ott van ügyelet? Vagy hova kell menni ilyenkor?
2012. dec. 5. 16:17
 7/33 A kérdező kommentje:
Október 20-án volt az utolsó menszim 5 napig, november 19-re nemvártam, nem is jött. Október 25 óta nem véreztem egyáltalán.
2012. dec. 5. 16:18
 8/33 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet, kérdezd meg, ilyen esetben hová kell menned.
2012. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Sürgősségi terhes ambulancia. Oda ahová a lányoddal is mentél mikor született ott csináltak NST-t és ott vizsgált meg a doki mielőtt felküldött a szülőszobára.

Nyugi engem nem is küldött be a dokim mert azt mondta hogy ha ne adj Isten el akar menni akkor annak oka van nem ad gyógyszert, és megmaradt. NYugi várd meg a férjed egyedül ne menj.

2012. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Majd írj hogy mi volt
2012. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!