Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok! És...

17 hetes terhes vagyok! És rettentőn fáj a hasam alja leszakad a hátam és fáj a lábam köze! Mi lehet a bajom? Hívjak orvost?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 23:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Lásson orvos, de nagyon gyorsan.

18hkm.

2012. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ilyen nagy lehet a baj?
2012. dec. 6. 23:21
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Jobb felni mint megijedni!!Azert ne riadj meg nagyon lehet,hogy csak tagul a mehed attol a fajdalom de azert inkabb doki lasson.
2012. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. dec. 6. 23:34
 5/20 anonim válasza:
9%
Most komolyan meg akarod kockáztatni, hogy valami súlyos baja legyen a babádnak? Normális vagy? Azonnal orvos! Ha méhen kívüli terhes vagy (néhány tünet akár erre is utalhat), akkor meg életveszélybe is kerülhetsz! Nem is értem, emberek ilyen fontos ügyben miért itt kérdezősködnek orvos helyett...
2012. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Szerintem is irány az orvos. Inkább legyen egy negatív leleted, mint neked vagy babócának bármi baja legyen! Magnéziuomot szedsz?
2012. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Bocs, szóval nem akarok rád ijeszteni, lehet, hogy semmi baj nincs, de ezzel nem szabad szórakozni. Itt nem egy nátháról van szó.
2012. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Hogyan lenne méhenkívüli?????

17 hetes, gondolom volt már uh-on.


18hkm.

2012. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%

Nyugi holnap reggel eleg ha orvos lat nem kell panikolni lehet siman egy holyaghurut is vagy csak a meh no es feszul a hasad faj mindened.

Terhesseg egy termeszetes dolog soksok apro panaszokkal jar de mivel innen nem latom hogy vagy es 3 mondtabol nem tud senki diagnosztizalni holnap elmesz a dokihoz es elmondod mi faj es hol.Ha a terhesseg alatt barmi panaszod van mindig el kell mondeni az orvosnak sok dolog lessz majd ami hozza tartozik es normalis dolog de csak egy szakember ha latott akkor tud megnyugtatni. Ezen kivu lvegyel egy terhes konyvet vagy netten bongeszd a terhes oldalakat.GYIK egy nem jo hely itt ijezgetnek sokan.

2012. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Taurus ilyen segítségre nincs szükségem köszi!Abba nem gondolsz bele h 17 hetes vagyok talán voltam már uh-n és itt kiderült volna ha mêhenkivüli!Szerintem!A többieknek köszi!
2012. dec. 6. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!