Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott orvos. Mikor? Hogyan?...

Fogadott orvos. Mikor? Hogyan? Mennyiért?

Figyelt kérdés
Én évek óta egy orvoshoz járok, most 9+1 hetes vagyok. Az orvosomnak külön fel kell hoznom, hogy szeretnék vele szülni vagy ilyenkor természetes, hogy végig kísér az utamon? Pénz terén mik a szokások mostanában? Első terhesség, sok kérdés! :)
2012. dec. 7. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is annál szültem,akihez már előtte jártam.

Felhívtam,hogy terhes vagyok, elmentem az első uh-ra és megkérdeztem,hogy elvállalja-e a szülést és a terhesgondozást. Mondta,hogy igen. Az enyémnek nincs fix tarifája szülés terén, én 80 ezret adtam neki! De annyit adj, amennyit megengedhetsz magadnak!

2012. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
"Doktor úr, szeretnek önnel szülni. Megoldható?" Szülés utan általában a maganrendelések fizetett összeg tízszeresét szoktak adni
2012. dec. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 80 at kér érte... plusz a szülész kb. 30 ezer lesz.

Mondtam neki, hogy szeretnék nála szülni, és megkérdeztem mennyibe fog kerülni, minden vizsgálatra rákérdeztem, illetve a szülésre is, hogy tudjunk mivel számolni :)

Boldog babavárást :)

2012. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szülésznő a 30 ezer. Bocsi. :)
2012. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is évek óta 1 dokihoz járok, annál is szültem a fiamat és most megint babát várok, 24 hetes vagyok. Én nem kértem meg rá, mivel, hogy hozzá járok így természetes volt neki is meg nekem is, hogy nála fogok szülni. Most is ez lesz. Pénzre rákérdeztem anno és azt mondta, hogy amennyit gondolunk és amennyit megengedhetünk magunknak, és szerintem ez a fer. Nem az, aki előre kiköti, hogy mennyi!!!
2012. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!