Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 33 hetes vagyok,...

Betöltött 33 hetes vagyok, szerdán kezdtem el a 34. hetet. A panaszom az, hogy tegnap este menzi szerű görcseim voltak, ma meg szúrkál és nyilalgat a hasam köldök résznél. Ez normális? Nálatok is van ilyen ennyi idős terhesen?

Figyelt kérdés
Első babám,sajna még nem tudom mi a normális vagy nem normális.
2012. dec. 7. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem erősebb, mint egy normál menstruációs fájdalom, akkor normális.

Ha olyan erős, hogy kiegyenesedni nem tudsz, tehát rendes "görcs", akkor az probléma lehet.


Nehéz választ adni, mert nem tudni, ki mit ért "görcs" alatt, van aki az enyhe fájdalomra is azt mondja, hogy "görcsöl".

2012. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is első babámat várom,és pont ebben a helyzetben vagyok.

34+4 hkm.Nekem is ilyen panaszaim vannak,tegnap voltam dokinál és azt mondta,hogy ez normális ilyenkor,előkészül a szervezet a szülésre.Nekem még a hüvelyembe is nyillalik sokszor,eléggé kellemetlen.Annyit mondott hogy pihenjek és ne erőltessem magam és nyugodjak meg! :D

Ugyhogy szerintem te se aggódj emiatt.

Boldog babavárást!

2012. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
óó akkor lehet nálam is ez a helyzet. a baba mocorog rendesen,ezzel nincs baj! azt nem írtam,hogy a méhszájam 2100.esetleg a baba nyomna ennyire? mit értek én fájdalom alatt? háát elviselhető de néha akkorát belenyilal,hogy elfelejtek levegőt venni.a tegnapi görcs meg nem volt rosszabb egy menzinél,bár én mikor megjön eléggé szenvedek első nap,be kellett vennem mindig egy cataflam-ot,hogy kiszedje mert az algoflex m nem hatott.akkor talán még normális.remélem nem nyíltam tovább,szerdán megyek a nődokimhoz.magne b6-ot már abbahagytam mert azt tanácsolták már a vége felé nem kell szedni.
2012. dec. 7. 15:26
 4/6 A kérdező kommentje:
ja,bocsi,neked is boldog babavárást! :) és persze babázást!
2012. dec. 7. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Magne B6-ot betöltött 36-ig lehet szedni, az én dokim 37-ig engedte.


A nyilallás az persze hogy erős, de az semmi bajt nem jelent azon túl, hogy marha kellemetlen.

Mozog a babád és eltalál egy ideget.


Így szerintem rendben vagy.

első

2012. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2012. dec. 7. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!