Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt megromlott...

Terhesség alatt megromlott házasság?

Figyelt kérdés
Nektek mi volt az oka?

2012. dec. 7. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Miért romlana meg terhesség alatt a házasság?
2012. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátnőméknél történt, hogy az élettársa nem igazán akarta a gyerekvállalást (már van egy gyereke az 1. házasságából + 1 éve voltak még csak együtt), de "belement". Mivel ő már átélte egyszer ezeket a dolgokat, nem tudott úgy örülni a történéseknek, nem érezte át, hogy a barátnőmnek mekkora csoda az első szívhang stb. Nyilván az érzelmi kapcsolat instabilitása is benne volt ebben, hogy így alakult. A barátnőmnek rosszul esett a hozzáállása (és sajnos nagyon megszállottan akart gyereket az előző, gyermektelen házassága miatt, erőszakos is volt), a pasit meg idegesítette, hogy mindenen görcsölt. Ahogy meglett a gyerek, méginkább eltávolodtak egymástól.


Hosszasan lehetne ezt elemezni. A lényeg, hogy szerintem a terhesség csak ráerősített a már meglévő problémákra + újakat is kihozott.

2012. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem az egész terhességemet végig kellett feküdnöm. Csak vécére kelhettem fel. A férjem nagyon hamar beleunt, és elkezdett együl pontosabban a haverjaival szórakozni járkálni. Végül már alig láttam. Reggel letett az ágyam mellé valami kaját és innivalót és késő este jött haza. Sőt már nem is beszélgettünk, mert ha otthon volt hiába kértem, mindig azt mondta, hogy most ő fáradt beszélgetni, inkább tévét néz. Bezzeg, ha telefonált valamelyik barátja azonnal nem volt fáradt órákig telefonálni. Soha olyan magányos nem voltam, mint azokban a hónapokban. Mintha a Marson éltem volna egyedül
2012. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!