Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok! Eddig...

9 hetes kismama vagyok! Eddig még nem hánytam, csak émelygek, meg keserű izt érzek a számban. Ezután is előjöhet még hányás?

Figyelt kérdés
Vagy aki 9 hetesen nem hányós, az már nem is lesz az? Csak azért izgat ám ennyire, mert elég vékony vagyok, 48 kiló és félek, nehogy még ebből fogyjak. Örülök annak is, hogy legalább tartom ezt a súlyt egyelőre.
2009. aug. 20. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem hánytam egyáltalán,én is csak émelyegtem, megettem mindent amit megkívántam mégis fogytam 2 kg-ot. Egyél inkább többször keveset, az nem terheli meg annyira a gyomrot. Nekem az émelygésre a meleg borsmenta tea vált be leginkább, pedig elég meleg volt és mégis az esett a legjobban.

17 hetes km

2009. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is émelyegtem, aztán a 13. héten elkezdtem hányni... Azóta hol jobban vagyok, hol rosszabbul.
2009. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:) hihihi


Én nem hánytam a 16. hétig, csak émelyegtem. A 16. héten egyetlen alkalommal, egy reggel kipakoltam a bundikenyeret. Azt hittem, ebben a korban már nem fogok! Azóta sem hánytam.


17 hetes kismami

2009. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak egyszer hánytam a 18 hét alatt, a fémes ízt viszont a 8-12. hétig éreztem. Mostmár teljesen más, "csak" sok a gyomorsavam és reggel rossz a szám íze, de eszem egy joghurtot vagy banánt és elmúlik.

Egyébként én is émelyegtem az elején egy pár hétig és meglepődtem, hogy az orvos azt mondta 1-2 korty jéghideg szénsavmentes ásványvíz a legjobb émelygésre (nekem a keksz nem jött be.). A víz segített!

2009. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem nekem is már csak 3 hétig tart ez a fémes íz, émelygés, szeretnék azért hízni, nem 50 kilóval akarok szülni. Mindenkinek jó babavárást!
2009. aug. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!