Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elmult 2 napban a babom...

Az elmult 2 napban a babom sokat rangatozott - tapasztaltatok ilyet? 26 hetes km.

Figyelt kérdés
Mar eddig is csuklott, de ezek nagyobb rangatozasok es olyan, mintha nem erezne magat jol valami miatt - nalatok is elofordult a 26. het fele?
2009. aug. 20. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is kb. ennyi idős vagyok, és tapasztalom a rángatózást, mostanában a hasim már ugrálni szokott kívülről is látszik. Én nem gondolom, hogy azért lenne, mert nem érzi jól magát. Különös, mert nem mocorgás, valóban, de szerintem semmi gond nincs vele. Védőnő sem mondott rá semmi olyat, ami nyugtalaníthatna. De én is várom a további válaszokat.

Üdv. 25 hkm

2009. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg mindig csinalja, olyan furcsa, mert a rigik es a bokszolasok es a helyzkedesek is masmilyenek mint ez...kar hogy nem irnak tobben, akkor okosabban lennenk - sajnos nem is tudom kitenni a kerdest legfelulre, mert nem engedi :-(
2009. aug. 21. 00:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia ilyeneket én is érzek és csak annak tudom be, amit a dokim mondott: mivel lenyeli a magzatvizet és ha sokat nyel belőle az néha csukláshoz vezethet. Ha nem érzi jól magát azt te is tudni fogod. 24.h km.
2009. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, akkor valoszinuleg csak nagyobbakat kezdett nyelni mint eddig.
2009. aug. 21. 08:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Az én babám is ugyanezt csinálja,és szinte egész nap,nem tudom így mikor alszik.Csuklik is közben,meg nyomogatja magát,de néha tényleg olyan,mintha rángatózna!26 hetes km.
2009. aug. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nahat, ezek a 26 hetes csoppsegek, tehat akkor ez ilyen...kicsit nyugodtabb vagyok...
2009. aug. 21. 10:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! A rángatózás nem a csuklás miatt van.

Sokat alszik a baba a hasban, készül a kinti életre, közben a kis izmai rángatóznak, akaratlanul, mint amikor nekünk rángatózni kezd a nyakunk vagy a szemhéjunk.


34hetes pocis

2009. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia.

Én is érzek hasonló tüneteket, de azt olvastam, hogy a méh osszehúzódások már ebben az időben elkezdődhetnek,úgy írták "gyakorlatozik", erősíti magát a méh és az alhas tájékán érezhetőek apró rángások. Nekem ilyesmi van és gyakran párosul egy olyan érzéssel, mintha picuri közben meghúzná a köldököm belülről:-)

Tudom ez mókásan hangzik, de néha olyan nehéz leírni mit is érezni valójában.. de gondolom sokan vagyunk így ezzel.

Mindenesetre én akkor nyugszom meg ha zajlik a pocimban az élet :-)

További csodás napokat mindkettőtőknek!

27hetes km

2009. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!