Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Femibion...

Mi a véleményetek Femibion terhesvitaminról? Sikerült a babuci,5 hetes vagyok, és szeretném a legmegbizhatóbb vitamint szedni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Az, hogy ne szedjél ilyen mű vitaminokat. Ez csak a gyártónak jó, nem a babádnak. Szedjél folsavat, esetleg vasat, mert az kell, de ennyi. A többit inkább zöldséggel-gyümölccsel biztosítsd.
2009. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kathrin01 ***** válasza:
42%
Szerintem meg jól teszed, hogy szeded a Femibiont. Bár én elevit párti vagyok, a mai terhesvitaminok mindegyike megfelelő. Nemcsak a babának teszel vele jót, hanem magadnak is. Én sokkal jobban érzem magam, amióta szedem az elevitet. Ja, és Czeizel doktor kifejezetten ajánlja. Nekem ennyi bőven elég, ahhoz, h szedjem. Gratulálok és boldog babavárást!
2009. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Én Femibiont szedek, de nem minden nap. Külföldön élek, itt az Elevit be van tiltva. Nekem azt mondta a doki, hogy elég a folsav, és a jód, ha megfelelően eszem.
2009. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én is szedtem,a dokim ajánlotta,hogy ez a legjobb.Nekem bevállt,mert nem kellett mellette folsavat szednem.A 800-asba pedig halolaj kapszula is van.A többibe egybe sincs.
2009. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Csupa jó! A többinek mindnek van mellékhatása és ellenjavallata is. Szóval csak jókat tudok róla mondani!
2009. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Szia én a válaszolókkal ellentétben azt mondom hogy nekem is a védönöm szinte kötelezöen irta a terhes vitamint de kérdem én most hogy ilyen az idö és rengeteg a gyümölcs miért szednél gyógyszert még akkor is ha az vitamin?Én ezt meg is kérdeztem a nögyogyászomtól aztmondta ebben igazam van és egy egézséges kismama ne szedjen gyógyszereket most hogy rengeteg gyümölcs van egyen inkább azt még többet használ a gyümi mint a vitamin.Én egész 29hetes koromig nem szedtem semmit és most is csak a folsavat irták fel mert kicsit rosszabodott a hemoglobinom de azon kivül semmit nem szedek rengeteg gyümit eszem és egézségesen fejlödik a babom.Én azt tapasztalom hogy aki szedi ezeket a vitaminokat felfujt babát kap a végére és ezt orvosok is alátámasztják.Persze ez csak az én véleményem .Boldog baba várást egy 31 hetes kismami
2009. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szedtem az elején folsavat, és Gravidát, ugyanis az tartalmaz jódot, ellentétben az Elevittel. Nem szedtem minden nap, pont azért, mert jött a nyár és annyi gyümölcsöt és zöldséget kívántam, mint még soha életemben. Aztán a 24.hei vérvételen kiderült a vashiányom (gyerekkoromban is az voltam) és a vérszegénységem, így vasat is kellett a Gravida mellé szednem. Sajnos emiatt székrekedésem lett, így gondoltam kipróbálom a Femibiont, ami szintén tartalmaz jódot és halolajat, bár ha jól tudom kevesebb benne a vitamin, mint a másik kettőben. Nekem mégis bevált, mert így nincs székrekedésem. Előtte kísérleteztem mindennel, áll. a szilva, a szőlő, a kefír jók székrekedés ellen, nem váltak be. A Femibionnal nincs ilyen gondom.
2009. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Én ajánlom a femibiont, vesztemre 13ik héttől gravidára váltottam, de alig várom hogy elfogyjon és vissza a femibionra. Állítólag ez most a legjobb.
2009. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kathrin01 ***** válasza:

Sziasztok!

Miért tíltották be az Elevitet? A legöbb orvos csak ajánlani szokta. és milyen mellékhatásai vannak? én nem híztam tőle, még fogytam is.

2009. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!